Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrierista nők, hogy oldják...

Karrierista nők, hogy oldják ezt meg?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa kérdés, de a karrierista nők hogy oldják meg a gyermek a nevelést?

Pl. a politikus nők vagy orvosok, ügyvédek stb. Hogy van idejük gyereket nevelni munka mellett?

Hova teszik a gyereket?

Ok hogy óvoda meg bölcsőde, de az majd csak bizonyos idő után. Addig mit csinálnak?

És ezt nem kötekedésből írom tényleg, csak érdekel.


2021. febr. 12. 02:39
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
64%
30! Na mindjárt jonnek hogy de ez nem külföld meg a magyar gyerekek a legboldogabbak szöveggel mert 3 évig otthon vannak meg szopnak😂😂😂csak varjal 😂😂😂
2021. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
67%
Várom, bírom ezeket az elméleteket. Nem véletlenül iratkoztam fel Bobafett csatornájára sem. Ott vannak a legjobb gyűjtemények.
2021. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk a Mason eddig egy gyereket sem vertek meg a szüleik. Szóval ha magyarországi helyzetről beszélünk, ahol a fizetés még egy karrieristának mondott valakinél is béka segge alatt, külföldön meg kevesebb melóból is többet lehet félre rakni, akkor nagyon kérdés, hogy melyik külföldről beszél 30as versenyző és milyen körülmények között növekednek ott a gyerek és mi lesz az eredménye. Pl Amerikában a tinik öngyilkossági rátája rekordokat döntöget hazai és nemzetközi szinten egyaránt - bármilyen normális, hogy már azon a héten visszamegy valaki dolgozni, ahogy megszült. Ugye, kérem.
2021. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
79%

33!


Nyugati országok. Magyarorszagon is lesznek tinik öngyilkosok és hidd el, egyik helyen sem azért, mert anyu 3 év helyett csak fél évig marad otthon.

2021. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
16%

34!!!!34!

te most a demográfiai adatoknak modnasz ellent nem nekem. A 0% meg nem jogos.


Itthon rohadtul mások az életkörülmények, mint Németben, vagy Sévdben.


Csaxxólok, de egyétek meg a hülyeséget, hogy ugyan az van itthon, mint külföldön. És 0%oljatok, de nem jogos és nem valós.

2021. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
80%

35!


Csaxxólok, hogy továbbra sem azért lesz öngyilkos egy tini, mert anyuka nem maradt otthon vele 3 évig.

2021. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
65%

Csak itthon divat 3 évet otthonmaradni egyébként. Máshol nem nőnek fel az emberek,vagy mi az isten ? De mondok jobbat, itthon is mennek gyerekek 1 évesen bölcsödébe ,vagy korábban,azoknak se lesz semmi baja az ég világon ..

Arról nem is beszélve,hogy a kérdezőhöz hasonló embereknek minden nő KÁRRIERISTA rib@.nc csőcselék akinek nem kizárólag a terhesség-szoptatás-gyerekcsinálás ciklusban zajlik a 20-50 év közötti időszaka :D

2021. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
79%
Már a kérdés is provokatív, mert a "karrierista nő" kifejezésnek alapból szemrehányó mellékíze van. Normális férfi kiveszi a részét azokból a család körüli munkákból is, amiért sem pénz, sem presztízs nem jár, és nem érzi magát kiherélve, ha a társa is szereti a munkáját, sőt, kiemelkedően jó benne, és még el is ér valamit szakmailag. A kérdésedre válaszolva: valószínűleg *együtt* megoldják a gyereknevelést.
2021. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%
Összeállnak egy Mikikével...
2021. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
59%

16: “Szomorú az ilyen, ahol nincs kötelék az elején, ott később sem lesz igazi a kapcsolat, anyagi gondok nem lesznek, viszont nem kapja meg azt a családi harmóniát, szeretetet, törődést, amire szüksége lenne később is.”


Én se kaptam meg, ha még pici nem fog erre emlékezni. Később ki lehet vele alakítani normális kapcsolatot, de az hogy anyuka két évesen nem gagyogott vele egyutt nem biztos hogy hatalmas károkat okoz később.

Ja, és nalunk a hatalmas gazdagasi színvonal se adatott meg.

13 évesen miután az iskolából hazamentem takarítottam hogy ha anyám hazaér nem ordítson, mint a fába szorult féreg, mint eddig ordított éveken át amikor kisebb voltam. Milyen kosz van, amit az apám hagyott maga után egész nap aki delutánra járt dolgozott. Takaritottam domestossal és minden fincsi tisztitószerrel egy félig lelakott lakást 13 évesen.

Én inkább lennék “rossz karrierista” anyuka aki nyugalmas légkört tud biztositani a gyerekének, aki képes megfizetni egy takarítónőt hogy ne a gyereknek kelljen takarítani a tanulás rovására, aki normális lakást tud biztositani és normális jövőképet. [18 évesen: nyugodtan mehetsz férjhez nekem nincs pénzem téged eltartani]

2021. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!