Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam, mit csináljak?

Kiakadtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem rendes családba élek, de nemrég egy ijesztő dologra jöttem rá! Az Apukámról, akire mindig felnéztem, és Anyukámmal való házasságát ideálisnak láttam, kiderült, hogy Meleg. És azt onnan tudtam meg, hogy bementem a munkahelyére és az irodában a legjobb barátommal csókolózott! Szerencsére nem vettek észre, mert nem tudom mit mondtam vagy tettem volna! A barátom sokat van nálunk, de sosem vettem észre hogy Meleg lenne! Apukámmal alig beszélt, nem is értem, mikor és hol jöttek össze, vagy mi ez az egész! 2 hete volt és senkivel sem beszéltem meg! Ti mit tennétek???
2021. febr. 7. 02:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Magadból indulsz ki látom
2021. febr. 7. 15:09
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
En nem ide járok ilyen szappanoperába illő, kitalált történetekkel 🤣🤣🤣
2021. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%
Ki tud nagyobb kamut írni?
2021. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én csak azon csodálkozom hogy vannak még olyanok akik ebben a kategóriában bármire normális választ adnak! Egytől egyig kitalált sztorik, egyetlen igazi nincs közte.

Ez most egy nagyon túltolt mese, mindannyian rájöttünk azonnal, de a többi se piskóta, mégis vannak egy csomóan akik válaszolnak. Hogy nem jön rá mindenki hogy az összes kérdésnek egyforma stílusa, szófordulatai, írásképe van?

2021. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan öaszehoznak egy jó kis drámai sztorit és annyira a törtenettel vannak elfoglalva, hogy legkissebb részleteket felejtik el és azon buknak meg.


Mindig visszatérő téma, ez "az ajtóból megláttam, de ők nem vettek észre".


Kérdező és a többi kamu sztorikat kiirni készülő kérdező! az egy dolog hogy be lehet valakinek a munkahelyére, valaki felmegy nálatok, stb.


DE! Senki nem smárol, szexel , szopik,maszturbál vagy análozik nyitott ajtónál a munkahelyén vagy közös, nyitott helyiségben sem munkahelyen, sem otthon!


Egy munkahelyen biztos nem nyitott ajtónál fog valaki smárolni egy melegfiúkával, hogy meglássák a többiek és senki sem a nappaliban vagy az előszobában fog szexelni míg egy családtagja leszalad a boltba!


És nincs olyan hogy "résnyire nyitva maradt az ajtó". Egy ajtót mindenki be tud zárni és egy ajtó nem olyan kicsi hogy ne látnák ha nyitva marad. Persze a legtöbb ajtó nem résnyire marad nyitva ha nem zárják be rendesen, hanem teljesen kinyílik, amit ki ne venne észre?


Ez a "résnyire kinyitottam az ajtót de nem vették észre" pedig totál debil duma. 1.senkisem résről résre haladva nyit ki egy ajtót, hanem fogja és kitárja amit észre vesznek a szobában lévő. De ha tényleg csak egy kicsit nyitod meg majd bezárod azt is észreveszik mert látják az ajtót meg hangja is van a kilincs lenyomásának és az ajtó nyílásának és nemcsak akkor ha nyikorog. Én már azt is hallom ha léprek állnak meg ajtóm előtt de ha kinyitják azt is hallom és észreveszem akkor is ha épp másra figyelek vagy háttal lok mert ezektől nem süketül meg az ember.



Szóval itt bukott a sztori. Ha benyitottál volna akkor észrevesznek de épp ezért nem kockáztatták volna meg hogy főnök vagy kollega benyisson.

2021. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Kedves előző, igazi Serlock holms vagy. Sajnos, tévedsz és úgy történt ahogy írtam.
2021. febr. 8. 02:34
 27/28 anonim ***** válasza:

26-bolond aki elhiszi XD...

inkább te vagy a holmes kérdező!

2021. febr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25-nél a pont! :-)


100% kamu pecsét a kérdésre! :)))

2021. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!