Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam, mit csináljak?

Kiakadtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem rendes családba élek, de nemrég egy ijesztő dologra jöttem rá! Az Apukámról, akire mindig felnéztem, és Anyukámmal való házasságát ideálisnak láttam, kiderült, hogy Meleg. És azt onnan tudtam meg, hogy bementem a munkahelyére és az irodában a legjobb barátommal csókolózott! Szerencsére nem vettek észre, mert nem tudom mit mondtam vagy tettem volna! A barátom sokat van nálunk, de sosem vettem észre hogy Meleg lenne! Apukámmal alig beszélt, nem is értem, mikor és hol jöttek össze, vagy mi ez az egész! 2 hete volt és senkivel sem beszéltem meg! Ti mit tennétek???
2021. febr. 7. 02:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Ez tuti kitalált XD
2021. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Sose hallottad még a mondást, hogy dugd meg az apját, vedd el a lányát? xdddd
2021. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem egy filmben lattad a Netflixen? Frogatokonyvnek nem rossz, de kene meg tobb drama.
2021. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Apáddal beszélj. Lehet anyád tud róla hogy biszex.
2021. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
ez az oldal egyre nagyobb hányinger lesz
2021. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ott sántít a történet, hogy te vagy a gyerek, van egy legjobb barátod, aki nem egykorú veled, hanem apáddal egyidős és még együtt is dolgoznak? Máskülönben mit keresett a munkahelyén?
2021. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora troll vagy kérdező....
2021. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

[link]


:)))

2021. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ilyen jól mulatt mindenki! Én már kevésbé!

16: de igen, velem egykorú! Nyilván ő is bement apámhoz a m. helyére ahogy én is tettem! Apumnak olyan a munka helye (most nem írom le h mi mert nem akarom hogy felismerjenek) ahova most is simán belehet menni! Van ilyen kis iroda szerűség és ott voltak, ott láttam őket smárolni!

A barátom velem egyidős! Középiskolások vagyunk, ő már be töltötte a 18-at, én még csak júniusban fogom!


Ami meg a Melegséget illeti! Nem az a baj hogy Meleg! Nálunk senki sem homofób! De akkor miért nősült meg és miért hazudik mindenkinek? A másik meg hogy a legjobb barátommal! Ti örülnétek ha az Apukátok összejönne mondjuk a legjobb barátotokkal/barátnőtökkel???

2021. febr. 7. 14:25
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig kamuuuu 🤣🤣🤣
2021. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!