Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon kiakadtam a nagyanyámon...

Nagyon kiakadtam a nagyanyámon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval naganyámmal nem vagyuunk valami jóban, egy sárkány, csak karácsonykor találkozunk, de a lányomat az apukám vagy tesóm átviszik sokszor látogatóba. A lányomnak (7) vettem a héten egy aranyos virágos pink hajdíszt, ő választotta, aztán mentek át nagymutterhoz tesómmal, ő meg mondta h ronda és h nem hordhatja többet a lányom és elvette tőle. Teljesen fel vagyok háborodva, hogy meri??? Szívem szerint nem is engedném h menjen a lányom, de őt nagyon szereti, nekünk van csak gondunk egymással. Persze a fiamra nem kíváncsi őt szintén csak karácsonykor látja, mert ő az összeveszésünk után született. Nem is tudom mit csináljak de nem akarom annyiba hagyni h rendezkedik. Apám nekem ad igazat de nem hiszem h rá fog szólni. És nem ez az első ilyen eset h felülbírál engem. Álljak neki vitázni vele? MErt olyankor előveszi azt is h 5évesen aljas módon eltörtem a tányérját meg hasonlók...
2010. aug. 29. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vitázni felesleges.inkább kérd vissza a hajpántot,normál emberi módon.pl.nem tudod,hova lett a lányom hajpántja?

vagy a tesóddal hozasd vissza.mondván itthon a nagyi úgysem látja,és a leánynak meg hiányzik a pánt.

2010. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van! Kérd visza, hisz a tietek. Majd add nyugodtan a lánykára. Ha megy a nagyihoz, akkor inkább ne tedd rá. Különben meg sokszor jobb hallgatni, mert hidd el, ha tudomást sem veszel róla meg a kibírhatatlan viselkedéséről, az jobban bosszantja. :)
2010. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerektől tudod, vagy a tesódtól? Nem lehet, hogy kicsit másként jöttek vissza az események?


Egyébként szerintem is kérd vissza.

De ne üzengess, hanem menj érte. Milyen gyerekes dolog mást postásnak használni?

Kérd vissza, mondd, hogy a gyereknek hiányzik, és különben sem volt joga ehhez, ha baja van a cuccal neked mondja, ne a gyereket alázza le. Rendezd le ezt a dolgot, hogy nem ezen idegelj tovább, túl sok energiádat veszi el.

Ha a sarkadra állsz, és kiállsz magatokért, akkor valószínűleg megsértődik, összevesztek, de talán rádöbben arra is, hogy már nem az az 5 éves tányértörő vagy.

Ja és ha ezt előhozza kérdezd meg tőle, hogy akkor a te gyerekeden áll bosszút egy nyamvadt tányér miatt? Mert így néz ki a dolog...

Azért a gyereket ne tiltsd el, ha szereti a nagyit.

2010. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kicsit késve de köszönöm a válaszokat, igazából az zavar h felülbírál még ilyen apróságokkal is. hisz ha bohócsapkában járatnám a gyereket akkor is csak véleménye lehetne, nem? a hugom is mondta nem csak a lányom h mi volt, de ilyen kicsi létére is nagyon tisztán lát dolgokat és nem túloz. hétvégén mesélte h nagyanyám legújabb kedvence h ne egyen édességet mert akkora lesz a feneke mint nekem... itt jött újabb roham h nagyanyámat fel kéne pofozni.
2010. aug. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!