Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakadtam! Vajon miért ad a...

Kiakadtam! Vajon miért ad a kérdés feltevőjének választ az, akinek fogalma sincs a jogi kérdésekről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt tgyás, gyed, gyes kérdésekre. Elhűlve olvasom, hogy mekkora baromságokat tudnak visszaválaszolni. Nyilván nem mindenkinek van/volt köze joghoz, de ha én valamit nem tudok nem is válaszolok, sületlenséget pedig nem akarok mondani. Ti is ki szoktatok ezen akadni?
2009. júl. 15. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Milyen baromságokra gondolsz?


Szerintem azok, akik írnak, a saját tudásuk, tapasztalatuk alapján írnak, nem gondolom, hogy rossz szándékkal, vagy hogy félrevezessék a kérdezőt. Ez nyilván nem egy jogi fórum, nem is várhatja senki, hogy egy általános kérdésre, nulla infóval kimerítő választ adjon valaki. Ezen ne akadj ki. Van, aki privát tud segíteni és írja is az e-mailt.

2009. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem válaszoltam ilyen kérdésre itt mostanában, úgyhogy nem én voltam :-)

De: néha én is szoktam, ha van kedvem. Nem vagyok jogász, de alaposan utánajártam, utánaolvastam a saját esetem miatt, végül a cégemnél (több ezer fős) én világosítottam fel a humán részleget, hogy mi és hogyan jár nekem, idéztem a jogszabályt, satöbbi.

Ha valaki szabatos jogi választ vár, akkor bizonyára nem itt, hanem a politika/jog, törvények részlegen teszi fel a kérdést.

De szerintem ez nem is jogi kérdés, hanem inkább humánpolitika, közgazdász téma.

2009. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!