Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam, mit csináljak?

Kiakadtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem rendes családba élek, de nemrég egy ijesztő dologra jöttem rá! Az Apukámról, akire mindig felnéztem, és Anyukámmal való házasságát ideálisnak láttam, kiderült, hogy Meleg. És azt onnan tudtam meg, hogy bementem a munkahelyére és az irodában a legjobb barátommal csókolózott! Szerencsére nem vettek észre, mert nem tudom mit mondtam vagy tettem volna! A barátom sokat van nálunk, de sosem vettem észre hogy Meleg lenne! Apukámmal alig beszélt, nem is értem, mikor és hol jöttek össze, vagy mi ez az egész! 2 hete volt és senkivel sem beszéltem meg! Ti mit tennétek???
2021. febr. 7. 02:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Amit pedig kihagytam, hogy én is nem rég jöttem rá, hogy Meleg vagyok (vagy Bi, nem tudom pontosan) mivel meg kívántam egy srácot, akivel egy suliba járok! Állandóan kitesz magáról súlyzós képeket a F....kra és hát...szóval recskáztam rá! Nagyon összevagyok zavarodva!
2021. febr. 7. 02:35
 2/28 A kérdező kommentje:
Legszívesebben Anyukámmal beszélnék, nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megtudunk beszélni! De ezt nem merem neki elmondani, mert lehet hogy nem is tud erről az egészről semmit! Tesóm még kicsi (8 éves hugom van) nem tudom kivel megbeszélni!
2021. febr. 7. 02:36
 3/28 anonim válasza:
87%
Meseország mindenkié!
2021. febr. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem kötekedést kértem!
2021. febr. 7. 02:39
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem unod még?
2021. febr. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ti nem unjátok a kötekedést? Választ kérek a kérdésemre!
2021. febr. 7. 02:43
 7/28 A kérdező kommentje:
már nem csodálom h annyi fiatal lesz inkább öngyilkos...
2021. febr. 7. 02:44
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Beszélj anyáddal erről,mond el neki.
2021. febr. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Nos, megmondom őszintén, én ezt egy perverzionak tartom, hogy férfiakra recskázol. De mindegy, végül is az ember tényleg nem tudja irányítani a vágyait. De mi a gond? Végül is legalább azzal nem kell szembenézned, hogy az apád kiakad. Anyukád meg biztos megértő lesz. Ellenben amit a faterodrol láttál, meg kellene tudnia Anyukádnak, mert ez így kicsit kibaszásnak tűnik vele. Ugyanakkor meg kinek lesz haszna abból, hogy szétmegy egy egyébként jól működő házasság? Szóval nagyon nehéz kérdés. Próbálj apáddal beszélni.
2021. febr. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Te beteg vagy ember! 😂😂


Munkahelyen smárolnak... legjobb barátoddal... hagyjuk már 🤣🤣🤣

Az meg hogy te is ilyen homi vagy, csak nem féltékeny lettél?


Mese habbal...

2021. febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!