Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akarják megmondani h...

Dorina90 kérdése:

Miért akarják megmondani h mit csináljak? Nagyon kiakadtam!

Figyelt kérdés

Van 2 ismerősöm Szilvi és Rozi.

Kb. 34-39 évesek és a papimon keresztül ismerem őket.


Úgy kezdődött hogy mentem haza a suliból és a papim meghívott egy Cola-ra.

Bementem és ez a 2 hülye ott ült (Szilvi és Rozi)és dumáltak.

Mondtam hogy sietek mert kezdődik az Éden Hotel.

Erre azt mondja a Szilvi:

-Fúúj, te azokat a férgeket nézed?


A Rozi meg azt mondta:

-Igen, nézz inkább "ismeretterjesztő" műsorokat mint pl. a Barátok Közt!!!!!


Erre begurultam és kimentem.

Azon gondolkodtam hogy "Ha nekik is van kedvenc sorozatuk akkor nekem mé' ne lehetne????

És most nehogy már ők mondják már meg hogy mit csináljak!!!

Nektek mi a véleményetek?


Először is tisztáznám hogy eleve egy hirtelen haragú érzékeny típus vagyok.

Légyszíves ne írjatok sértő vagy hasonló üzeneteket!!

Még mindig mérges vagyok.

Mivel vághatok vissza?



2013. márc. 25. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem írni hogy ez nem egyszeri alkalom hogy csak úgy megmondják hogy nézd vagy csináld azt vagy ezt!
2013. márc. 25. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
A Barátok közt említésével valószínűleg ironizáltak. Nem kellene mellre szívnod, ez csak amolyan élcelődés volt részükről, nem bántani akartak.
2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme ezen felhúzni magad. Mondd meg neki hogy te ezt szereted és hogy ne mondja meg hogy mit csinálj mert te sem mondod meg neki hogy ő mit csináljon vagy nézzen a tv-ben.
2013. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem kellett volna de akkor is nagyon dühös vagyok, ezt nem először csinálják és nagyon idegesítő mind a kettő!
2013. márc. 26. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ha ők erre rászorulnak, hogy örömüket leljék abban, hogy ártatlan és védtelen ismerősüket nyilvánosan próbálják megszégyeníteni, akkor inkább sajnálom őket. Sajnálom őket, mert hülyék, és mert nem tudják, mennyire. Sajnálom őket, mert erre a hálátlan és ostoba szerepkörre kárhoztatják magukat. Végezetül sajnálom őket, mert veled találják szembe magukat hamarosan.


Én is meg akarom mondani, mit csinálj, vagyis inkább mit ne: hülyére nem érdemes haragudni. Elpazarolt energia. Mit csináljon szerencsétlen, ha egyszer hülye? Ezt nem ő választotta, ez csak van. Ez rabszolgasor, ez kérlelhetetlen kényszerítő erő: eléri a határait, és kész. Nem lesz okosabb. Kár lenne haragudni rá. Bosszantó? Igen. Hülyére haragudni? Minek?

2013. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!