Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy én...

Jogosan esik rosszul, hogy én megbuktam középiskolában 2x majd a 11.osztály után abba hagytam, rá 5 évre tettem le estin az érettségit és most a családból páran még mindig ezzel ba**tnak, hogy milyen béna vagyok hogy nem simán lett meg hanem így.?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 11:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
74%

Előzővel teljesen egyetértek. Szerintem nekik nem sikert letenni az érettségit se, de ha mégis nagyon magányosak lehetnek, mert ennyi empátiával ellenben arroganciával, tartós mély kapcsolatuk nemigen lehet...


Kérdező, az ilyen emberekkel sose foglalkozz!!! Megcsináltad, kész túl vagy rajta, a lényeg, hogy nem haszontalanul töltötted a napjaid, mint itt sokan, név nélkül bármit lehet írni.

2021. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
82%

Igen, teljesen jogosan esik rosszul.

Ezeket a véleményeket ignoráld, ezek a másik félről szólnak. Nem szép dolog, ha valaki, aki az embert régóta ismeri, sok-sok év távlatából is csak úgy véletlenszerűen visszaemlegeti a hibákat, melyeket az illető mellesleg ki is javított.

Próbálj nem gondolni ezekre amiket mondtak és ne éld bele magad abba, hogy milyen kellemetlen érzéseket keltettek benned szavaik.

2021. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Erőn felül meglett. Komolyan mondom, légy büszke magadra! Én gratulálok!
2021. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
20%

Lol

Végül is a fogyatékosokkal sem szabad éreztetni hogy azok

2021. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
65%
A kettőnek mi köze egymáshoz? És nem nem kell éreztetni a fogyatékosokkal, hogy azok, tudják jól saját maguk is és eléggé fáj nekik megjegyzés nélkül is! Ízléstelen dolog valakinek a gyengéjét vagy hibáját (még ha őnis tehet róla) felhánytorgatni! Inkább támogatni kéne a másikat, ahelyett hogy méglejebb rugdalnánk és a világ is szebb hely lenne! 26/F
2021. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
56%
34: nem biztos, hogy fogyatékos, sőt.... Nem volt lehetősége... Van, aki nem tud enni napi 1x meleg ételt. Nincs net, nincs fűtött szoba. Eszerint van, okos, dobjuk el a szar prolit?
2021. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
20%
Nem volt lehetősége? Ennek? Sehol nem írta.
2021. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
61%
Nem tökmindegy, hogy volt e lehetősége vagy nem? Megcsinálta! Ennyi a lényeg! De már a megszólításból kiindulva is egy fsz vagy.. "Ennek".. Gratula
2021. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
19%
Akkor fsz vagyok, de attól még gáz, hogy egy gyerekeknek kitalált bohóckodás az egész érettségi, aztán nemhogy arra nem képes, de még bukik is, kétszer. Épp csak annyi a követelmény, hogy ne legyél analfabéta. 🙄 Azért erre ki az, aki nem képes a maga idejében? Felnőttént már hadd ne kelljen megdícsérni azért is, mert végigmegy a mászókán.
2021. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
42%
Ezen a teszten te buktál még kedves utolsó.
2021. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!