Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy én...

Jogosan esik rosszul, hogy én megbuktam középiskolában 2x majd a 11.osztály után abba hagytam, rá 5 évre tettem le estin az érettségit és most a családból páran még mindig ezzel ba**tnak, hogy milyen béna vagyok hogy nem simán lett meg hanem így.?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 11:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, hallod a családodnak nincs jobb dolga, minthogy téged csszgessen egy 5 évvel ezelőtti dologért?! Inkább nekik kellene elgondolkodniuk..
2021. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt valljuk be, nem nagy dicsőség folyton bukdácsolni és kimaradni a suliból, másrészt, ha egyáltalán nem fejezted volna be, akkor is régen volt már, kicsinyes dolog felemlegetni. Azon kívül meg végül csak megcsináltad.
2021. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
83%

Jogosan. Ocsmány, undorító dolog valakivel kapcsolatban direkt olyan dolgokat előhozni a múltból, amelyek rosszul esnek.

Jelentősége sincsen már, hiszen érettségi megvan. Ez a lényeg.

2021. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha azóta lediplomáztál sínen van a karriered akkor immár csak érdekesség.De gondolom most sem vagy Mr. Borotvaéleseszű ezért ezt mint kézenfekvő érvet hozzák fel mondván hogy ne legyél nagyra magaddal.
2021. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem múlik semmi a borotvaészen.

Így alakult, senkinek semmi köze hozzá, véleménye lehet, de ha nem kérdezi senki, ugyan minek mondja el?

Lehet akármilyen családtag...

2021. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
29%

De hiszen nagy ívben tojtál az egészbe... én sem lennék büszke, ha a gyerekem ellógná a sulit, mikor nincs más dolga, mint tanulni.


Te választottad, élj ezzel együtt ;)

2021. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne bàntsàtok. Ki tudja, milyen rossz körülmények voltak. Végül is megcsinàlta.
2021. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se bántsa senki, érettségi megvan, ez a lényeg.

Aki családból előhozza a múltadból ezeket, annak mindig juttasd kifejezésre, hogy rendkívül rosszul esik számodra ez.

2021. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen jogosan! Én ismeretlenül is büszke vagyok rád, hogy megcsináltad, elvégezted azt, ami egykor a legnagyobb nehézséget okozta neked, megküzdöttél vele!! Valahogy le kéne őket állítani...
2021. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%

JObb életük van, mint neked? Jobban keresnek? Boldogabbak?

Ha nem, akkor én viszonoznám a kedvességet, megmondanám, hogy a jó tanulás ellenére nem vittétek többre, mint én, és ezen kívül biztos van még valami, amiben bénák, de ha nincs megmondanám, hogy nektek az érzelmi intelligenciátokkal is baj van, lehetne még hová fejlődnötök.

2021. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!