Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy én...

Jogosan esik rosszul, hogy én megbuktam középiskolában 2x majd a 11.osztály után abba hagytam, rá 5 évre tettem le estin az érettségit és most a családból páran még mindig ezzel ba**tnak, hogy milyen béna vagyok hogy nem simán lett meg hanem így.?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 11:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű, hogy boldogabbak, mert ha boldogabbak lennének, akkor a saját életükkel lennének elfoglalva, nem azzal, hogy mást piszkáljanak. Mellesleg nekik nem lesz jobb attól, hogy mást piszkálnak.
2021. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg elég szégyen, hogy egy olyan alap dolgot nem sikerült normálisan teljesíteni a maga idejében. Direkt gyerekeknek lett kitalálva. Nem lehetetlen küldetés. Mondom ezt úgy, hogy egy betűt sem tanultam, elég sokat lógtam is, mondjuk sosem annyit, hogy úgy kifejezetten nagy bajba kerüljek miatta. Mégsem lett 4-esnél rosszabb jegyem az érettségin. Na, csak ennyire vicces és szánalmas dolog az érettségi. És erre sem voltál képes. Azért, ez akkor is gáz. Nem érdekel, ha le leszek emiatt pontozva.
2021. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó: ne mvagy te isten, hogy eldöntsd: "mi gáz" vagy "mi nem gáz".
2021. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
29%
Ööö.. Nem, tényleg nem vagyok. De a véleményemet leírom én is. És szerintem gáz. Az, hogy ki szerint nem, engem a legkevésbé sem érdekel. Te ki vagy, hogy számonkérj engem? Ugyanilyen butuska, akinek nem megy a minimum?
2021. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
20%
Úgy látom itt gyakorin az érettségi nem alapkövetelmény a legtöbb embernek 😂😂👏🏽👏🏽👏🏽 Biztos azért tartunk ott ahol.
2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
48%

Diplomám is van, mégse bántanék senkit akár érettségi megvan, akár nincs, akár nehezen sikerült megszerezni, akár nem.

Ennyit arról, hogy "akinek nem megy a minimum?".

A diploma meglétével se szoktam dicsekedni, mert nem tartom mérvadónak, most csak azért írtam le, mert meg lettem vádolva.

Többszörösen hátrányos helyzetből indulva sokkal nehezebb volt mint másoknak, mégse ítélkezem, nem minősítek.

2021. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
34%
Aha ok ok
2021. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
65%

De ez sem érdekel senkit. Ha kiírja és még kérdezi is, akkor kaphat olyan véleményt is, ami nem tetszik. Az meg aztán végképp le van kakkantva, hogy neked tetszik-e. Akár hátrányos helyzetből indulva lett diplomád, akár nem. Nem kíváncsi senki senkinek az életrajzára. Ő azt kérdezte, hogy jogosan csesztetik-e, és igen, szerintem jogosan. Mert attól, hogy ő utána összekaparta az érettségit, baromi gáz kétszer is bukni. Mit kellett ahhoz csinálni, hogy ez ne menjen, bele sem merek gondolni.

Nem írta, hogy épp kórházban töltötte volna az időt, mert beteg lett, vagy mi az oka. Ha lenne értelmes magyarázat, akkor szerintem fel sem merül benne a kérdés.

2021. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
83%
Családból az a pár ember mit végzett, hogy még mindig így felhánytorgatják? Orvosit?
2021. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
78%
Hogy itt mennyire fkalap emberek némelyik.. Miért is kéne élete végéig csesztetni őt? Letette az érettségit, tökmindegy, hogy lógás miatt vagy más okból nem a társadalmi elvárás szerint cselekedett, bepótolta és megcsinálta, ráadásul estin, munka mellett nehezebb dolga is volt! Én inkább büszke lennék arra, hogy nem volt rest és pótolta! A családtagoknak meg gratulálni tudok, hogy ennyi idő után se tudják elengedni ezt és továbblépni 5 évvel ezelőtti dolgon! Biztos nagyon unatkoznak és biztos ők tökéletesen csináltak mindent!
2021. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!