Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy én...

Jogosan esik rosszul, hogy én megbuktam középiskolában 2x majd a 11.osztály után abba hagytam, rá 5 évre tettem le estin az érettségit és most a családból páran még mindig ezzel ba**tnak, hogy milyen béna vagyok hogy nem simán lett meg hanem így.?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 11:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
Jogosan.
2021. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nincs joguk!Akik sértegetnek,õk mit tanultak?
2021. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 TR75 ***** válasza:
92%
Mégis megcsináltad. Nem mondtál le róla.
2021. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
19%
Ja, elég gáz én cikinek érezném ha ilyen buta gyerekem lenne
2021. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanígy voltam ezzel én is. Csak aztán az estin annyira felbosszantottak, hogy milyen hitvány az oktatási rendszer, meg milyen hülyéket engednének ki az iskolapadból, hogy otthagytam az egészet érettségi előtt pár héttel. Azóta viszonylag sikeres vállalkozásaim vannak, mert azzal kezdtem foglalkozni, amit szeretek. Azt sajnálom csak, hogy még az esti sulira elcsesztem annyi időt az életemből.

Ne foglalkozz azzal, ki mit mond, a saját eredményeid érdekeljenek, és hogy magadnak megfelelj.

Attól, hogy valaki leérettségizett, nem lesz okosabb. Sőt, ismerek több elég ostoba orvost meg ügyvédet is, márpedig nekik még diplomájuk is van, hú.

2021. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

ÓÓÓ, 3x jártam az elsőt 2x a másodikat, annyira jól tanultam.

Aztán elmentem dogozni.

Majd évekkel később rájöttem, hogy csak kellene az érettségi.

Meló mellett tettem le, de letettem. Aztán tovább tanultam.

Ne érdekeljen ki mit mond, a te életed, az ember később jön rá a hibáira.

2021. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

Hallod, kérdezd meg tőlük, hogy ők mégis mi az amit elb*sztak az életükben aztán mégis megküzdöttek azért, hogy ezt a "hibát" kijavítsák.

Nevetsegesek szerintem, mindenkinek más az életútja és ezért senkit nem kéne piszkálni, főleg úgy, hogy kuzdottel azért, hogy mégis meglegyen 😞

2021. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ miért buktál meg 2x is? Mert nehezen ment a tanulás és senki nem segített? Vagy mert elseggelted az évet és nem jártál be. Mert ha az első akkor nem de ha az utolsó akkor teljesen jogosan
2021. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
47%
Most lehet nem leszek népszerű, köpködni is lehet majd. De ha nem érdekelt a tanulás, lógós voltál, és nem törődtél vele, akkor én is cseszegetnélek vele míg élnél. Másrészről, ha tanulási nehézségeid voltak, betegség miatt abbahagytad esetleg vagy családi okok miatt, akkor nem bántanálak.
2021. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
#9 és ha lógós volt, azért miért is kell b*sztatni élete végéig? Szerinted ez normális?
2021. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!