Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ejtenél emiatt egy pasit?

Ejtenél emiatt egy pasit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akiért kb. 6 éve teljesen oda vagyok.Gyönyörű a teste kedves a mosolya és kb. két hete gyakrabban beszélgetünk, randizgatunk. Mindig is gondoltam, hogy nem egy okostojás de azt h ennyire butácska nem. Tegnap felvett msn-re és rájöttem hogy szörnyű a helyes írása is pl hosszú ó-val írja hogy karácsonykÓr. Szóval nektek is számítana vagy komplett idióta vagyok ha emiatt ejtem?
2010. aug. 15. 23:15
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

előző!


helyesen: írsz-e, gyanítom :P

2010. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló vagyok. Elnézést azért, ha letinédzsereztelek, de tényleg meglepett a kérdésed. Annyi fura ember mászkál manapság a világban, és ilyesmi miatt kiakadsz. Most vagy szereted, vagy nem. Egyébként meg nekem pl nem fontos egyáltalán,hogy azonos baráti körbe járjunk, számomra a lényeg, hogy otthon megértsük egymást, mert erre szükségünk lesz igen sokszor még az életben, és az öregkorban áldás lesz. Valakit vagy szeretsz, vagy nem. Ha megszereted, azt pedig okkal teszed.

És most kérdés, hogy buta, vagy intelligens? Mert attól lehet még intelligens. Lehet, hogy csak szerény. Tényleg butának tartod? Vagy inkább az a baj, hogy nem passzoltok egymás környezetéhez?

2010. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
90%
Megint az utolsó vagyok. Elnézést a durva szövegért, időnként nagyképűnek tűnök, pedig nem vagyok az :D, egy katasztrófa a magánéletem. Csak rettenetesen örülnék, ha ez lenne az egyetlen baj a magánéletemben :D. Szerintem ez nem olyan fontos, nah, ez az én véleményem. Sajnálom, hogy ítélkeztem.
2010. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
69%
Mármint annak örülnék, ha az egyetlen baj a magánéletemben az lenne, ha rosszul ír a párom:D... na, erre gondoltam:D
2010. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok a srác 30. S ezt a helyesírást csak példának hoztam fel. Eddig közelről nem ismertem ezért "rajongásom" csak a külsejére terjedhetett ki. Szóval aki írta hogy nem passzolunk az jól látja. Ő egy night klubbot vezet és profi testépítő. Nekem könyvelőcégem van és mellette az ELTE jogi karára járok. Őt külsőségek, a divat stb. érdekli engem az irodalom, a színház. Eddig hozzám hasonló párom volt és furcsa egy butácska férfi oldalán.
2010. aug. 16. 00:33
 36/48 anonim ***** válasza:
71%

akkor pláne ne foglalkozz vele többet, nem is a helyesírása a fő gond ezek szerint, hanem hogy ennyire mások vagytok.

bár gondolom nem ért olyan nagy meglepetés, csak kiderült a 6 év alatt, hogy nem a komoly hobbik, mint könyvek, múzeumlátogatások, tanulás állnak hozzá közel.

de akár ránézésre is meg lehetett volna mondani, pedig nem szeretek elsőre ítélni, de a nighclub meg a testépítés így együtt...

2010. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
79%
Rózsaszín ködben jó az, de ha egy műveltebb, igényesebb nő vagy, egy idő után zavarni fog, hogy tkp egy gyökérrel jársz, aki mondjuk jó fej az lehet. Nekem volt pár ilyen pasim, egy idő után elegem lett belőlük, mert nem csak helyesírásban hülye, de mondjuk nem is lehet vele beszélgetni olvasásról, színházról, okos dolgokról, általában ez együtt jár. Amúgy, hibákat mindenki vét, de hogy karácsonykór és társai nem az átlagos képességű emberhez tartoznak.
2010. aug. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
18%
Lesz közös témátok, amíg megtanítod helyesen írni.
2010. aug. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
79%

Hát, én nem bírnék buta férfival járni.

Neten ismerkedtem és kiborultam, hogy egyesek hogyan írtak...

Tapasztalatból írom, hogy aki nem tud helyesen írni, azzal más gondok is vannak. (nem komolyra kell gondolni, de engem zavar, hogy mellé helyesen se tud beszélni és ráadásul a többség, tisztelet a kivételnek: buta)

Lehet ezért megkövezni, de nekem nem kéne egy ilyen férfi, zavarna nagyon.

2010. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
42%

Ha már az elején ez zavar, akkor kell hagyni az egészet a fenébe. Szerintem itt nem az a lényeg, hogy nem tud helyesen írni, hanem hogy találtál benne valamit, ami nem tetszik (máskülönben fel sem merült volna benned, hogy ezért ejted), rájöttél, hogy nem illetek össze/nem hozzád való, és így végülis ráfogtad az első dologra, ami eszedbe jutott, hogy ezért legyen vége.

Ha kicsit magadba nézel, rá fogsz jönni, hogy nem a helyesírása az elsődleges oka, hogy nem kell neked.

2010. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!