Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ejtenél emiatt egy pasit?

Ejtenél emiatt egy pasit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akiért kb. 6 éve teljesen oda vagyok.Gyönyörű a teste kedves a mosolya és kb. két hete gyakrabban beszélgetünk, randizgatunk. Mindig is gondoltam, hogy nem egy okostojás de azt h ennyire butácska nem. Tegnap felvett msn-re és rájöttem hogy szörnyű a helyes írása is pl hosszú ó-val írja hogy karácsonykÓr. Szóval nektek is számítana vagy komplett idióta vagyok ha emiatt ejtem?
2010. aug. 15. 23:15
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
48%
Az intelligencia fontosabb mint a külső, de ha csak műveletlen, az nem olyan nagy baj.
2010. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
10%
ha egy tündér,akkor buta vagy ha elengeded:)
2010. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Nem csak a helyesírásról van szó hanem úgy általában. Amit csinál ahhoz ért de úgy ennyi. Ma voltunk egy kávézóban ahol pár ismerőssel/kollégámmal összefutottunk és leültek hozzánk egy félórára és láttam hogy ő is kényelmetlenül érzi magát. Én közgazdász vagyok és a barátim is hasonlóak. S a beszélgetésünkhöz nem igazán tudott hozzászólni.
2010. aug. 15. 23:29
 14/48 anonim ***** válasza:
30%

Az enyém így ír/beszél:

Nincs-nics-nek írja

és-osztand

Jánossal-Jánossá

Hol-hun

Pénz-Píz

Gesztenye-geszkenye

...

Olvasd ezt el..Nem is oly vészes a pasid helyesírása, igaz?:D

2010. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
73%
Fontos, különösen egy nőnek, hogy fel tudjon nézni a párjára. Ha a srác butább nálad, az igenis baj és okoz még párkapcsolati gondokat. Nekem is volt barátom, aki butább volt nálam, de meglepő módon a helyesírása nem volt rossz. De el nem tudom mondani, milyen kiábrándító volt, amikor nekem kellett átvenni vele a szorzást, osztást, ami nekem a kisujjamban volt már vagy 20 éve. Ez igenis kiábrándító, akár tetszik a fiúknak, akár nem. Mi nők fel akarunk nézni a párunkra, mert csak akkor érezzük biztonságban magunkat mellette, ha okosabb és erősebb nálunk. Ez ösztönös és ugyanolyan hiábavaló hadakozni ellene, minthogy a fiúknak és az evolúció szempontjából is fontosabb, hogy a lány rendelkezzen a termékenység jegyeivel (szép mell, szép arc, formás hátsó, stb...), és mindig is fontosabb lesz egy férfi számára, minthogy mennyi az IQ-ja.
2010. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
82%

igen, le lehet pontozni, de a későbbiekben ez valóban problémát jelent.

Nem lenne téma, nem tudom ... egy férfi legyen minden téren tájékozott. Ez egy nőre is legyen igaz szerintem.

2010. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
70%
85%ossal teljesen egyetértek. Ezt akartam én is kihozni a dologból :)
2010. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
72%

személy szerint nem szívesen járnék egy olyan sráccal, aki nem okosabb nálam.

kellemetlen lenne, ha folyton ő kérdezne tőlem minden kis hülyeséget, én viszont nem "tanulnék" tőle semmit...


a rossz helyesírás pedig első körben kizáró tényező. az alapműveltség hiánya is.

ha már én rendelkezem bizonyos kvalitásokkal, akkor elvárom, hogy a barátom, avagy leendő barátom se legyen aluledukált..


de rád bízom a döntést...

2010. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
74%

lehet, hogy valamilyen kisebb funkcionális zavara van, ami az írást illeti.

ha amúgy eszes, jó tanuló, udvarias, akkor beleférne.


de valószínűbb szerintem, hogy csak simán bunkó, így ejteném.

2010. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
38%
Engem inkább bosszantsanak hülye kérdésekkel, mint szégyenítsenek meg kioktatással.
2010. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!