Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ejtenél emiatt egy pasit?

Ejtenél emiatt egy pasit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akiért kb. 6 éve teljesen oda vagyok.Gyönyörű a teste kedves a mosolya és kb. két hete gyakrabban beszélgetünk, randizgatunk. Mindig is gondoltam, hogy nem egy okostojás de azt h ennyire butácska nem. Tegnap felvett msn-re és rájöttem hogy szörnyű a helyes írása is pl hosszú ó-val írja hogy karácsonykÓr. Szóval nektek is számítana vagy komplett idióta vagyok ha emiatt ejtem?
2010. aug. 15. 23:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
89%

Nekem régebben volt egy barátom, aki szintén sokkal butább volt nálam, de arany szíve volt. Mégis szakítás lett a vége, mert egyszerűen nem volt közös témánk. Én akkoriban egyetemre jártam, faltam a könyveket, színházba, moziba, kiállításra jártam, ő eész életében egyetlen könyvet sem olvasott el. "Nem érdekelte". A helyesírása borzalmas volt, a kézírása egy nyolcéves gyereké. Nem volt képes összetett mondatokban kifejezni magát. Mikor esténként telefonon beszéltünk, kizárólag arról tudott beszámolni, hogy ma mit vacsorázott, és hogy mi megy a tévében. Nem érdekelte, hogy én milyen darabot láttam előző este a színházban. Nem érdekelték a tanulmányaim. Nem érdekelte semmi sem a saját négy falán kívül. A tökéletes harmóniát az jelentette számára, ha a finomvacsora után számára érdekes akciófilm ment a tévében.


Kijelentette, hogy ha végeztem az egyetemen, nem engedi, hogy dolgozzam. A dolgom az lesz, hogy egész nap takarítsak, és meleg vacsorával várjam őt haza, illetve neveljem az egyetlen gyereket. Merthogy ő csak egy gyereket akar, kettő már sokba kerül. Biztosított, hogy nekem ezen kívül semmi, de semmi dolgom nem lesz a világon. Csak legyek otthon, ő majd hazahozza a havi 120 000 forintot... Elmondta, hogy nagyon vágyik már arra, hogy esténként vele nézzem a tévét, mert egyedül unalmas. Amikor ezt előadta, megkérdeztem tőle, hogy komolyan gondolja-e, amit felvázolt. Nem értette a kérdést. Nem is próbáltam neki elmagyarázni, hogy engem nem elégít ki a háztartás és a tévénézés... Békében váltunk el, azóta nem hallottam róla. Remélem, megtalálta azt, akivel boldog lehet. Egyébként egy tündéri pasi volt, csak azt nem volt képes felfogni, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint ő.

2010. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
16%

Jesszusom,a nők már ebbe is belekötnek?

Régen sok ember még írni sem tudott,mégis felnézett rá a felesége, és gondoskodott a családjáról.

Na ezért vagytok sokan egyedül,vénlányként,túl sokat vártok,pedig megnézném,közületek ki a tökéletes főnyeremény.

Az oldalon,egy válaszra azt írta egy srác,hogy az itt válaszoló nők 90%-a öntelt k.rva.Lehet,hogy igaza volt.Én is nő vagyok,mielőtt elkezdenétek újra hőbörögni.Le lehet nyugodtan pontozni.

2010. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

23:41 Tökéletesen egyetértek,barátnőmet,úgy oktatja a férje,mintha a tanára lenne,elég ciki neki,mindenki előtt mentegetőzik emiatt:S

Pedig okos lány.

Gyakori mondata:"minek mondjam el te ezt úgy sem értenéd"

Hát akinek ez kell...

2010. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg a feleségeik sem tudtak írni.
2010. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam főnyereménynek és rájöttem hogy lehet csak azért zavar mivel éveken át tökéletesnek hittem és most rájöttem hogy nem az. Írta valaki, hogy egyetem alatt volt egy butácska pasija. Nos azért nála nem ilyen durva a helyzet. van munkája hobbija és abban tényleg nagyon jó és érdekli csak más az érdeklődési körünk.
2010. aug. 15. 23:47
 26/48 anonim ***** válasza:
16%

Mit veszíthetsz?

Vágj bele,és lehet csak elirta a szavakat,ha sietek én sem figyelek oda hogy írok:)

2010. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
88%
Igen ejteném. Nekem fontos az okosság és nálam ez is beletartozik. Én sem írok tökéletesen de azért alapvető dolgokat tudjon már. Én nem tudnék egy műveletlen, buta emberrel élni mivel nem is a teste miatt járok vele.
2010. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a múltkor az orvosom,nem írt helyesen egy szót a papíromra,na akkor most ő is műveletlen?Tudtommal az orvosihoz kell némi intelligencia.
2010. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
42%

Na akinek ilyen problémái vannak :S

tündéribündéricupogóspöcölő stb. -.- úristen! Ha más az érdeklődési kör, akkor mégis mi a közös témátok? vagy csak kimerül a testiségben? Szerintem az lenne ideális számodra ha "jól nézne ki" és "okos" is lenne!

Egy fiú, aki nem szereti a szolgalelkű primitív nőket!

2010. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy valaki helyesen ír, vagy sem, az elhatározás kérdése, és nem az intelligenciáé. Én magam igyekszem mindig helyesen írni, úgy, ahogy általában a nők. De ha megfigyelitek, nagyon sok pasi ír hibásan, és olyan komoly helyesírási hibákat vétenek, hogy az ember csak néz. De egyébként az a fő problémád, hogy összekeversz bizonyos dolgokat.

Röviden arról lenne szó, hogy többféle intelligencia létezik, mert attól, hogy valaki esetleg nem zseniális ember, attól még lehet, hogy olyan jól vezeti az életét, amiről, már ne is haragudj, de te álmodsz. Én saját magamat jó helyesírónak tartom, viszonylag, és szeretek is írni. De ettől nem ítélek meg senkit, mert tényleg egyszerűen döntés kérdése, hogy helyesen írsz e, vagy sem. Vannak, akiket ez egyáltalán nem érdekel, mert vannak az életben sokkal fontosabb dolgok is.

Azon kívül pedig tényleg inkább legyen rossz helyesíró, mint hogy kocsmázzon. Valamiért azt gyanyítom, hogy tizenéves vagy.

2010. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!