Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (többi lent)

Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éve élek boldog, kiegyensúlyozott házas életet. 2 gyerekünk van. Egy 14 éves fiú és egy 9 éves lány. Én magam 46 éves vagyok. Az OTP házkölcsön tavaly járt le, nagyon anyagi gondunk nincs. De valami hiányzik. A férjem volt az első komoly kapcsolatom. Gyerekként is sokat dolgoztam. Nem nagyon tudtam szórakozni. Az egyik szomszédba van egy férfi. Aki tetszik nekem, én is neki. De, 30 évvel öregebb. Nagyon jó fej, sármos és vicces. Teljesen fiatalos, fitt. Mitévő legyek?
2010. aug. 15. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem ismered véletlenül a GERONTOFILIA fogalmát? Sztem nézz utána szabad perceidben.....
2010. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én helyedben nem merném bevállalni, izgalmában szívinfarktot kapna, még csak az hiányozna.:D Beszélgetni meg így is tudtok, mint szomszéd a szomszéddal.:p
2010. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

"én tuti nem örülnék ha az én anyám egy 70 éves lassan meghalo személlyel lenne együtt :S "

70 akárhány évesen már meg kéne halnia? 18 évesen annyi eszed sincs, mint egy halnak. 80 évesen már mondhatni, elég idős, de még akkor sincs "halálra ítélve". 76 évesen meg lehet tök fitt.

2010. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne sértegess mert én se sértegetlek. Egy gyerek se örülne ilyennek szerintem!!!
2010. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát tényleg bunkó beszolás volt.. Mert szerintem csak úgy gondolta hogy túl öreg!! :(


Az én mamim is 75 évesen halt meg:( Úgy szerettem/szeretem

2010. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én se rúgnék fel,egy régóta jól működő házasságot...Avval nem tudok azonosulni,hogy egy papóra gerjedsz,de azt valahol megértem,hogy hiányoznak a kalanadok.Jól gondold át,és ha továbbra is beleakarsz menni egy kalandba,akkor ne a szomszédodba keresd a lehetőséget!Ott kapisgálj,ahol tuti nem derül ki,mert a végén nagyon rosszul járhatsz!
2010. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!