Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (többi lent)

Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éve élek boldog, kiegyensúlyozott házas életet. 2 gyerekünk van. Egy 14 éves fiú és egy 9 éves lány. Én magam 46 éves vagyok. Az OTP házkölcsön tavaly járt le, nagyon anyagi gondunk nincs. De valami hiányzik. A férjem volt az első komoly kapcsolatom. Gyerekként is sokat dolgoztam. Nem nagyon tudtam szórakozni. Az egyik szomszédba van egy férfi. Aki tetszik nekem, én is neki. De, 30 évvel öregebb. Nagyon jó fej, sármos és vicces. Teljesen fiatalos, fitt. Mitévő legyek?
2010. aug. 15. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Miert kellene felrugni egy harmonikus, kiegyensulyzott kapcsolatot, ahol 2 gyerek van, megertes, stb, valami kis futo kalandert? Ne tedd, meg fogod banni. Amugy pedig, nem minden arany, ami fenylik. Az idos pasasrol kiderulhet, hogy nem is olyan jo fej. Inkabb dobd fel a hazaseleted valahogy, es felejtsd el a masikat!
2010. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én 10 év alatt 2-szer is "kikacsintottam", de CSAK FEJBEN!! És most nagyon-nagyon bánnám, ha a való életben is meg tettem volna. Én nem tenném, de a te életed. Álmodozni pedig mindig szabad... ;)
2010. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jólértem egy 70 éves férfi jön be ?

Amúgy hagyd, majd elmúlik.

Ne kockáztasd a házasságod.

Tereld el a férfiról a figyelmedet.

2010. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

KAMU!

76 éves bácsika kellene neked? XD

2010. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Foglalkozz többet a férjeddel!
2010. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
annak már fel sem áll xD
2010. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez kamu kérdés?

Mert ha nem,akkor nem semmi vagy! Jó példát mutatnál a kamaszodó gyerekeidnek,ha egy 75 éves férfivel csalnád meg az apujkat! Ha jó házasságban élsz,akkor miért akarsz egy öregúr szeretője lenni? Ezt én nem nevezném szórakozásnak! Ha nagyon unatkozol,menj el dolgozni,akkor nem jut eszedbe ilyesmi.

2010. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
hát mit, mit??? Csald meg a férjed, hagyd ott a családod, és éld ki magad a bácsival...rúgd föl az eddigi életed, a gyerekeid is nagyon örülni fognak neki! Gratulálok! Nem hiszem el, h ez egyáltalán kérdés, fontosabb lenne egy ilyen a kaland a családodnál, férjednél stb....?! Aztán a végén megy az egész csapat a Mónika show-ba sárdobálásra...pff szánalmas
2010. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Majdnem 80 éves???!

Vele akarsz szórakozni?? Ne röhögtess már!

Meg akárhány éves is... ne játssz a tűzzel!

2010. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem se rugd fel a házasságodat, azért gondolj bele mit gondolnának a gyerekeid .... én tuti nem örülnék ha az én anyám egy 70 éves lassan meghalo személlyel lenne együtt :S


18L

2010. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!