Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire hallgatnàtok ebben?...

Kire hallgatnàtok ebben? Páromra vagy anyámra vagy másokra?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs állásom. Lenne egy lehetőség, de hosszú munkaidős és minimálbért fizet. Egyrészt már jo lenne dolgozni másrészt párom szerint nem muszáj főleg mert amit keresek annak a jó része elmenne a bérletre ( vállalkozó, nem fizeti hanem mindenki maga oldja meg a bejárást ) ez a része még hagyján. De a gyereket ovibol elhozni és utána vele lenne mindenképpen fizetett segítség kell ami szintén nem olcsó. A fizumból alig maradna több mint amit most kapok.

Anyukám szerint menjek dolgozni majd ő segít.... persze oké a szándék megvan de műszakban dolgozik alig él éjszakás után kesoig alszik, nem igazán tudná megoldani úgy érzem csak küld de át sem gondolta. Párom szülei messze laknak napi segítség onnan szintén nem várható.

Vállaljam így is , csak ,hogy elmondhassam én is dolgozom? Vagy hallgassak páromra és így nem érdemes ?


Mielőtt jönne a kötekedés nem vagyok tanulatlan, ez egy ilyen régió , gyakori a minimálbér fizetése sajnos.


2021. jan. 19. 13:28
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

28 Igen jó olvasni pozitív példát



29 Saját gondolataimat írtam le itt, ne kötekedj.

2021. jan. 21. 20:29
 32/41 Savlekotő ***** válasza:
Nem kötekedés,de majd gyere vissza cincogni ha már megesz az ideg élet nélkül gyerekezve,pénz nélkül uradnál kuncsorogva a samponodért is,anyád meg nem akarja hogy rá baxxxál később..
2021. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Savlekotő ***** válasza:
Akkor is el kéne járnod emberek közé max a barátnőkkel,ez nem élet hogy a gyerekkel vagy összezárva,minden nő bekattan így,ez nem normális,mentálisan terhelő.. Legalább kimehetsz otthonról gyerek nélkül sportolni barátnőzni vagy arra is van jó kifogása az úradnak?
2021. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

33 Anyám felajánlja,hogy segít de tudom jól, hogy nem tud mert műszakba jár, nincs ideje.Gyakran éjszakás is akkor másnap délutánig alszik.Rendes tőle, de ez nem kivitelezhető.


Nem kell belém állni, vagy túlozni. Nem vagyok rabszolga aki bevan zárva.

2021. jan. 21. 21:25
 35/41 A kérdező kommentje:
Igazából szerencsére én gyerek előtt sem voltam egy csavargós típus, ha csinálunk programokat akkor együtt férjemmel. Külön nem jellemző, nem is lenne kivel.
2021. jan. 21. 21:27
 36/41 Savlekotő ***** válasza:
Mégis ki írtad a kérdést,legalább magadnak ne hazudj,ha fene boldog lennél odahaza 0 24 ben a gyerekkel,a kérdés ki se íródott volna..
2021. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
minden gyomorbajos ilyen rosszindulatú, ne törődj vele. tipic férfi, f.ngja nincs a nőkről.
2021. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

36 Ki hazudott ? Az elején írtam igen jó lenne dolgozni. Csak reálisan, àtszámolva a dolgokat kijött ,hogy férjemnek van igaza és nincs értelme így ebben a formában.

Vagy jobban fizető állás kellene (ami nincs) vagy helyben munka,hogy kevesebb időre vagy ne is kelljen babyszitter ( ami szintén nincs )

2021. jan. 21. 21:34
 39/41 Savlekotő ***** válasza:

Van fingom a nőkről,mert olyan helyen dolgozom,ahol később ezeket a sehol se dolgoztam,nulla forintom van,meg megbolondultam a négy fal között egy bites típust kell később istápolni.

És ne is hozzam fel a sok lakhatásért magát verető típust,de legalább a gyerek fétisük ki lett pipálva.. :(

2021. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
savlekötő ,nem mennél el aludni?
2021. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!