Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire hallgatnàtok ebben?...

Kire hallgatnàtok ebben? Páromra vagy anyámra vagy másokra?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs állásom. Lenne egy lehetőség, de hosszú munkaidős és minimálbért fizet. Egyrészt már jo lenne dolgozni másrészt párom szerint nem muszáj főleg mert amit keresek annak a jó része elmenne a bérletre ( vállalkozó, nem fizeti hanem mindenki maga oldja meg a bejárást ) ez a része még hagyján. De a gyereket ovibol elhozni és utána vele lenne mindenképpen fizetett segítség kell ami szintén nem olcsó. A fizumból alig maradna több mint amit most kapok.

Anyukám szerint menjek dolgozni majd ő segít.... persze oké a szándék megvan de műszakban dolgozik alig él éjszakás után kesoig alszik, nem igazán tudná megoldani úgy érzem csak küld de át sem gondolta. Párom szülei messze laknak napi segítség onnan szintén nem várható.

Vállaljam így is , csak ,hogy elmondhassam én is dolgozom? Vagy hallgassak páromra és így nem érdemes ?


Mielőtt jönne a kötekedés nem vagyok tanulatlan, ez egy ilyen régió , gyakori a minimálbér fizetése sajnos.


2021. jan. 19. 13:28
1 2 3 4 5
 21/41 Savlekotő ***** válasza:
58%
Hallgasson a párjára igen aztán majd egy bőrönddel vágja ki nulla munka viszonnyal az is nagyon jo lesz,ahol meg a férfi ennyire tiltja a melót a kedves asszonykának aki már szinte meg bolondul odahaza az nem egyenrangú kapcsolat..
2021. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
21 Észérvek mellett döntöttem így, főleg amiatt mert írtam megvan mennyi pénz maradna és így nincs értelme. Párom se a munkát tiltja csak így kb azért dolgoznék, hogy elfàradjak plusz más valaki legyen a gyerekkel nem én.
2021. jan. 21. 05:55
 23/41 anonim ***** válasza:
jó döntés volt!
2021. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Savlekotő ***** válasza:
Magadra vess ha bekattansz otthon..
2021. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

24 Ezt úgy írod ,mintha a munkahely egy wellness paradicsom lenne. Persze vannak kivételesen jó munkahelyek, de azért ki az aki ingyen is bejàrna “csak hogy ne kattanjon be”.

Plusz ilyenkor a gyereket elhozom délben az óvodából és vele foglalkozom nyilván nem hagyom ott egésznap az oviban ha màr így alakult , nem unatkozunk.

2021. jan. 21. 20:16
 26/41 Savlekotő ***** válasza:
Nem paradicsom de otthon a négy fal közt a gyerek seggében borítékolom hogy bekattansz ha emberek közé is max az oviig mész... A fiatal éveidet így el szarni.. 40 50 évesen meg járkálj te is majd dizsibe mint a sok otthon bekattant nő..
2021. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Savlekotő ***** válasza:
Plussz jövedelmed se lesz,meg szavad se odahaza nulla forinttal,de ez is egy életforma..
2021. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformák. Diplomás vagyok, de 3 gyerekkel 9 évig voltam otthon és utána vállalkozóként otthonról dolgoztam. Nem kattantam be. Kifejezetten szeretem.
2021. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Savlekotő ***** válasza:
36%
Kire hallgatnàtok ebben? Páromra vagy anyámra vagy másokra? Saját döntésed sincs,vagy gondolatod,de gyereked már van gratulálok.
2021. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

27 Ha elmegyek is , 20-max 30 ezer Ft maradna, ezzel aztán nagyon előrébb lennénk. Ha bejön betegség és akár teljes napokra , hétre kell fizetős felügyelet akkor ennyi sem maradna.Emiatt döntöttünk így ,hogy nincs értelme.

Ez a realitás.

2021. jan. 21. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!