Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire hallgatnàtok ebben?...

Kire hallgatnàtok ebben? Páromra vagy anyámra vagy másokra?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs állásom. Lenne egy lehetőség, de hosszú munkaidős és minimálbért fizet. Egyrészt már jo lenne dolgozni másrészt párom szerint nem muszáj főleg mert amit keresek annak a jó része elmenne a bérletre ( vállalkozó, nem fizeti hanem mindenki maga oldja meg a bejárást ) ez a része még hagyján. De a gyereket ovibol elhozni és utána vele lenne mindenképpen fizetett segítség kell ami szintén nem olcsó. A fizumból alig maradna több mint amit most kapok.

Anyukám szerint menjek dolgozni majd ő segít.... persze oké a szándék megvan de műszakban dolgozik alig él éjszakás után kesoig alszik, nem igazán tudná megoldani úgy érzem csak küld de át sem gondolta. Párom szülei messze laknak napi segítség onnan szintén nem várható.

Vállaljam így is , csak ,hogy elmondhassam én is dolgozom? Vagy hallgassak páromra és így nem érdemes ?


Mielőtt jönne a kötekedés nem vagyok tanulatlan, ez egy ilyen régió , gyakori a minimálbér fizetése sajnos.


2021. jan. 19. 13:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a pároddal élsz és nem anyáddal, ergo a párod véleménye kell hogy mervado legyen. Pláne hogy igaza van
2021. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Én így nem látom értelmét a munkának, ha valóban igaz, hogy semmi nem maradna a fizetésből, mert elmenne az utazásra és a fizetett segítségre. Ennek tényleg semmi értelme. Nem lennétek előrébb anyagilag, és egy idegen lenne a gyerekkel, nem te.

Ha valóban nem létszükséglet, akkor én várnék jobb lehetőségre, vagy részmunkaidőset, vagy otthonról végezhetőt keresnék.

2021. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Igazából már rossz itthon lenni, jó lenne dolgozni de csak ezt ( vagy még ettől is rosszabbakat) talàltam.

Otthon végezhetőt már 3 éve keresek de csak MLM jellegűek vannak, nincs sok értelme.


Furdal a lelkiismeret kicsit.

2021. jan. 19. 13:43
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
De csak akkor van értelme dolgozni, ha haszna is van. Az általad említett esetben semmi haszna nem lenne. MI a végzettséged? Mi lenne ha képezned magad?
2021. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
A férjeddel élsz, az ő véleménye a mérvadó, nem anyádé. De egyébként szerintem is igaza van, felesleges így elvállalni.
2021. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak van igaza.
2021. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

4 Idegenforgalmi szakmenedzser vagyok amivel jelen helyzetben semmire sem megyek.Irodavezető képzést is elvégeztem soha vissza sem jeleztek bárhova jelentkeztem irodai munkára.Gyerek előtt ruházati eladóként dolgoztam.


Ha tanulnék sem tudom mit lenne jó,meg nagyon drágák a tanfolyamok és már erre nem futja.

2021. jan. 19. 13:51
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Nem éri meg ilyen feltételekkel elmenni dolgozni és a gyerek is stabilabb veled. Nagyon is számit, hogy mennyi pénz marad valójában a kezedben.Egyébként az otthoni munka is munka , nem a lábadat lógatod otthon, nemigaz?Otthonról nem tudsz netesoldalakon kereskedni valamivel?Van valamid, eladod pl a jófogáson, vagy face-n.
2021. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
A párodra hallgass.
2021. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
8 Szoktam eladni Facebook csoportban és Jofogason a gyerek dolgait de ebből nagyrészt ugyanúgy neki veszek csak ugye nagyobb méretet.
2021. jan. 19. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!