Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, most...

Kétségbe vagyok esve, most mit csináljak? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, és van egy kisfiam is, de még mindig sokat gondolok a nagy őre, akit nagyon szerettem, de ő nem állt ki mellettem, az anyjával szemben, pedig ő is szeretett! Szeretnék neki levelet írni, vagy valahogy beszélni vele, hogy érez e irántam még valamit, de félek hogy vissza utasít. Ha tudnám biztosra hogy még szeret, és kellek neki, és ki áll értem, akkor vissza mennék hozzá, mert így boldogtalan vagyok!
2010. aug. 14. 14:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

Ha neked fontosabb a régi utáni áhítozás,akkor mond meg a férjednek. Menj a másik pasihoz,de a gyereket hagyd az apjánál,mert nagy vagy alkalmsa a nevelésére. Egy gyereknek TELJES családra van szüksége, az apának pedig a vele veló törődésre is.!

Igaz,hogy most divat,hogy egy nő szeretőt tart,de ezzel a gyereknek teszi a legrosszabbat! Anyaként felelősséggel tartozol érte!. Megoldás lehet,hogy te is elmégy dolgozni. Akkor nem fogsz unatkozni,és a régiről álmodozni!

2010. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

Néha szükséges, hogy álmodozzunk: mi lett volna ha, mi lenne ha. Ezek a mi kis titkaink, elrugaszkodunk a földtől néhány percre. Olyan, mint gyereknek a mese. Aztán leszállunk a földre, s tapasztaljuk, hogy minden lépésünknek következménye van. De a lépést megtettük, és mi tettük meg. Lehet, hogy ha kivárod, nem lenne vele felhőtlen az élet. Az álmodozás csalóka, kiszínez mindent.

Ha szereted, és főleg becsülöd a férjed, akkor őrízd a családod békéjét! Ne keresd fel a régit! Ha ő akart volna, akkor tűzön-vízen elért volna, amíg nem kötelezted el magad. De álmodozz, csak jelét ne add azoknak, akik tőled várják a nyugalmat és a békességet!Ha meg a férjed is így álmodozik valakiről, és fontolgatja, hogy elhagy, akkor a Sors rendezte így. Gondold át, s talán rájössz, hogy azt kell félteni, ami a miénk, s nem sóvárogni az elérhetetlen után.

2010. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha az ex szeretett volna,akkor most a felesége lennél.

De ő inkább az anyját szerette(meg magát).

Örülj,hogy megszabadultál tőle,ne utánna siránkozz.

2010. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az első oldalon nagyon jól rájöttél a dolog lényegére.Azért érzel igy,mert beteljesületlen volt az a szerelem,és főleg,mert ő miatta lett vége,nem állt ki érted.Ez sérti az önérzetedet,és be akarod magadnak is bizonyitani,hogy igenis működhetett volna,és te érsz annyit.Hidd el nekem,ha most elkezdene az a férfi üldözni a szerelmével,te ott hagynád miatta a családodat,egy kis idő mulva már nem is lenne olyan nagy szám...Neked tudat alatt csak elégtétel kell,ha multkor összejöttek volna a dolgok,akkor mostanra már lehet hogy szét is mentek,a te javaslatodra.Ne hallgass az egodra,nem jo tanácsadó.Nem véletlenül vagy együtt a férjeddel,van egy gyereketek,szeretitek egymást,becsüld meg!
2010. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak teljesen igazad van!! Sérti az önérzetemet, mert szerintem nem vagyok csúnya, és akkor ő nem állt ki mellettem, és most egy sokkal fiatalabbal költözött össze, aki nem szép egyáltalán, és ő mellette miért állt ki, énmellettem meg nem?? És engem ez zavart! Egyébként megbeszéltem a férjemmel, és most már nincsen kétségem sem, hogy mellette maradok, mert tényleg nem hiszem hogy a másikkal tartós lett volna!!
2010. aug. 16. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!