Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, most...

Kétségbe vagyok esve, most mit csináljak? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, és van egy kisfiam is, de még mindig sokat gondolok a nagy őre, akit nagyon szerettem, de ő nem állt ki mellettem, az anyjával szemben, pedig ő is szeretett! Szeretnék neki levelet írni, vagy valahogy beszélni vele, hogy érez e irántam még valamit, de félek hogy vissza utasít. Ha tudnám biztosra hogy még szeret, és kellek neki, és ki áll értem, akkor vissza mennék hozzá, mert így boldogtalan vagyok!
2010. aug. 14. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Ha már régen se ált ki melletted akkor mit álmodozol.

Becsüld meg a férjed!

2010. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Meg is becsülöm, és szeretem is, de ha a közelében vagyok a voltnak, akkor mindent felborítanék, csak ő érte!
2010. aug. 14. 14:36
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Férjhez mentél,gyereket szültél és már másról fantáziálsz,ez nagyon csúnya.Jól átverted a férjedet ez szemétség,remélem két szék közül a földre esel.

Tudod ha igy éreztél akkor nem kellett volna máshoz menni.

2010. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van!
2010. aug. 14. 14:39
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
ha az a pasi akkor nem állt ki melletted, akkor nem ő az igazi!
2010. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De akkor miért érzek még mindig valamit iránta? Lehet, hogy azért, mert soha sem lehetett teljesen az enyém?
2010. aug. 14. 14:41
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne verd át tovább a férjed önts tiszta vizet a pohárba,ne csak akkor maradj vele ha az exnek esetleg nem kellesz már.Ha boldogtalan vagy akkor válj el,igy még lesz esélye a férjednek megtalálni a boldogságot mással.Te meg utána beszélj az exel,igy tisztességes.Ne csak akkor engedd el a férjed ha már megkaptad az exed.
2010. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha mar egyszer az anyat valasztotta helyeted akkor ne foglalkozz vele. Ha akkor nem voltal fontosabb akkor most miert lennel? Mi olyan tortent az o eletebe ami miatt evek mulva fontosabb lehetnel szamara? En sem a nagy szerelmemhez mentem ferjhez de a boldogsaghoz megprobaltam olyan kozel kerulni amilyen kozel csak lehet. Nagyon vigyazz, hogy mit adsz fel miert. Ahogyan mar itt is irtak, ha tenleg annyira nem vagy boldog akkor lepj de elobb merlegelj, hogy mi fontos neked, mi jelenti a boldogsagot mert kozel sem jelenti azt, hogy ha otthagyod a ferjed megtalalod. Csak ovatosan.
2010. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! nem hagyom el a férjemet!
2010. aug. 14. 14:51
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
14:50-es valaszado vagyok. Szerintem jol dontesz, foleg ha a ferjed szeret is. :) Es ott van a kisfiad. Probalj meg otthon boldog lenni a csaladoddal es minden erodet ebbe a hazassagba probald belefektetni ne egy alomvilagba. Nekem is van egy kisfiam. :))
2010. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!