Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, most...

Kétségbe vagyok esve, most mit csináljak? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, és van egy kisfiam is, de még mindig sokat gondolok a nagy őre, akit nagyon szerettem, de ő nem állt ki mellettem, az anyjával szemben, pedig ő is szeretett! Szeretnék neki levelet írni, vagy valahogy beszélni vele, hogy érez e irántam még valamit, de félek hogy vissza utasít. Ha tudnám biztosra hogy még szeret, és kellek neki, és ki áll értem, akkor vissza mennék hozzá, mert így boldogtalan vagyok!
2010. aug. 14. 14:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
Számomra ez jelenti a megcsalást... az hogy érzelmileg csalod meg a párod és nem testileg... ez sokkal rosszabb, h vele vagy de közben mást szeretsz, mint az hogy lefekszek egy másik férfival...
2010. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
49%
Én csak a férjed sajnálom, és a kisfiad. Annak a gyereknek van apukája is, nem csak a tiéd.Egoista vagy.A volt szerelmed lehet, hogy időben észrevette milyen természeted van, és még időben lelépett.
2010. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Először is miért mentél hozzá szerelem nélkül,csak kellet valaki hogy exet efelejtsed ez csúnya dolg,érzelmileg csalod vele vagy de mégsem.Gyereket is szültél egy ilyen kapcsolatba,a férjed előbb utóbb észre veszi h vmi nem jó és ő is félre lép,gondolom a férjed nem látszat családot akart és nem akar az ágyban egy fadarabot maga alá szex közben aki közbe az exre gondol...Godolkozz el mit akarsz de ne használd ki a férjedet,ha jó hozzád,őszinte bezsélgetés,tiszta víz,és aki nem állt ki mellted pedig állitolag szeretett téged .hát Andersen.Most se fog kiállni,és lehet két szék közül...Nem azt mondom hogy jo a pocsolya házaságban szenvedni de a bizonytaanért nje kozkáztass,várj hát ha jön majd még nagy ő és akkor lépj.

De a férjed már tuti érzi 9is h nem ő a nagy ő számodra.

2010. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
he becsületes vagy elmondod a férjednek,hogy érzel
2010. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Pff grat:SÚgy látszik a 21. század embere egyre hülyébb...Miért mentél egyáltalán hozzá ha így érzel?És akkor a gyereket ne is mondjam ugyebár...
2010. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan,mint a filmekben..:) csak te későn jöttél rá..elakarsz válni?Csak akkor tedd,ha a férjed már undok veled..stb. Meg akkor,ha tudod BIZTOSRA,hogy az a férfi szeret téged.
2010. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Lángolás, mert nem lehet a tiéd. Nekem már 2-szer volt ilyen (két különböző emberrel) 10 év alatt. Monjuk mi megbeszéltük és átvészeltük. Jó, hogy nem hagytam el a férjemet, Őt szeretem! Ez az igaz, nem baj, ha lepontoztok. :)
2010. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a férjemet, és nem hagyom, el!
2010. aug. 14. 15:21
 19/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha ő lett volna a nagy Ő,még mindig együtt lennétek:)Azért mert van gyerek,ez még nem azt jelenti hogy kénytelenek vagyunk egy házasságban benne maradni,ami boldogtalan.Úgyhogy ha ez egy olyan szitu lenne,ahol te is szerelmes vagy,meg a férfi is,akkor azt tanácsolnám,hogy lépj.De ez nem olyan szitu:)
2010. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd már azt a régi pasit a fenébe.

2embernek egymásnak kell lenni az igazi, mert ez nem egy oldalú hanem 2.

És ha tovább folytatod, akkor kihat majd a családra is ezt a párod is észre veszi és tönkre megy a családod.

Nyugi, most biztos fel vagy kavarodva de hidd el a semmiért.Ne kockáztass.

2010. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!