Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni,hogy nem sajnáltatni akarom magam,csupán tanácsot,véleményt szeretnék kérni.


Úgy érzem,hogy nem kedvelnek az emberek.Azt sem mondom,hogy szerintem utálnak;inkább mintha közömbös lennék a számukra.=/

Eddig szinte mindenhol fekete báránynak éreztem magam.:S Oviban ugyan voltak barátaim,de nagyon sokan utáltak is,piszkáltak,meg beszólogattak(igen,már akkor).

Általánosban 4. második félévétől utált meg az egész osztály egy kitalált hülyeség miatt.Anno kérdeztem,hogy mi volt a baj,de még ők maguk sem tudták.Csak gondolom kellett valaki,akit lehet szekálni.Az a pár év nagyon durva volt számomra,majdnem sulit is váltottam a mindennapos megaláztatások miatt.Fizikailag sosem bántottak,csak lelkileg,de úgy majdnem mindenkitől kaptam.

Gimiben kialakult egy jópár baráti társaság az évek során,de mindnek vége lett.Ott nem piszkáltak,de hiába próbáltam közeledni 10ből kb. 1 embernél éreztem,hogy ér is valamit.

Az a gondom,hogy hiába próbálok közeledni az emberek felé,akár személyesen,akár interneten keresztül,valahogy nem kapok pozitív visszajelzéseket és ez nagyon zavar.:S

Az a furcsa,hogy közben jó véleménnyel vannak rólam,tehát olyat mondanak néha,hogy csak nézek(jó értelemben),de valahogy mégsem alakul ki olyan kapcsolat.

Imádok társaságba járni,de valahogy "oda sem kelek".Én inkább az a csendes szemlélő típus vagyok,de próbálok közeledni,barátkozni,"jófej lenni",poénkodni.

Van barátom,aki imád,meg néhány haverom,akik szintén jókat gondolnak rólam.Nem azt mondom,hogy ez nem elég,csak azért mégis zavar,hogy ennyire elutasítóak velem szemben.

Most megyek majd fősulira és rettenetesen félek attól,hogy nem fogok tudni beilleszkedni és egyedül fogok maradni.:S

Esetleg valami tanács,hogy mit kellene átgondolnom,változtatnom,stb.?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 14. 10:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!A cikk elég durva és elszomorító.:( Remélem azért meg fog változni ez az állapot.:S Mondjuk ez is olyan kérdés,mint a cikkben említett egészség.:S Mindenki szeretné ha lenne,de nem sokan tesznek érte,hogy legyen is.:S
2010. aug. 14. 10:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne lemondj rola, hanem ne add fel hogy leteznek meg olyan emberek, akiket te keresel, csak meg kell talalni oket, es az odaig tarto ut lehet hogy sok csalodassal lesz kikovezve... Kitartas!
2010. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Majd igyekszem,köszi!:)
2010. aug. 14. 10:53
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!