Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen kemény határvona...

Tényleg ilyen kemény határvonal lenne a "bűvös" 18 év? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval olvastam egy tegnapi kérdést, amiben a 18+ éves gyereket lebaszták a válaszolók, hogy ő már eléggé nagyfiú/nagylány ahhoz, hogy betegen gondoskodjon magáról, amikor a szülők szartak rá. Egy jó pár kérdésnél azt látom, hogy "már 18 vagy, intézd el magadnak" vagy "már 18 vagy,miért várod el, h eltartsanak" stb. Csak én gondolom úgy, hogy egy gyerek 18 fölött is A gyerek, és akkor is ugyanúgy gondoskodni kell róla, ha szüksége van rá? Pl én 19 vagyok, de nem látom úgy, hogy terhére lennék apámnak, sőt őt akár hajnal3kor is felhívhatom, h milyen gyógyszert vegyek be, mert nagyon rosszul vagyok, pedig 300km-re lakik, anyám meg akivel lakok, a pasijánál van, és fel sem veszi a telefont. Szóval értitek. Itt sokan úgy írják le, hogy ha valaki 18, akkor már egy önálló lény, közben meg nem is. Tényleg ennyire megkéne változni egy évszám miatt? vagy egyik napról a másikra?

Ezek a válaszadók biztos ezt mondanák: "Hoppá már 18 vagy,tartsd el magad, érettségizz le, fizesd a szalcsid költségeid, mi csak a 18. szülinapodig voltunk szülők, de azért azt elvárjuk, hogy 60éves korunkra ne dugj be egy otthonba, hanem cseréld alattunk a pelenkát" szerintem ez rossz... szerintetek?


2010. aug. 14. 09:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazából én nagyon szeretek dolgozni, nem csak a fizu miatt, és én sem értem azokat a 20on éveseket akiket írtál 11:44, de sajnálom őket, mert eléggé unatkozhatnak a sok semmittevésbe, meg égne a pofám mindig tartani a markom...

Nem tudom, ők hogy tudnak úgy élni... Biztos kényelmes, de elég ciki is.

2010. aug. 14. 11:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, offolok, mi az a "szalcsi"?
2010. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szallagavató
2010. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18 évesen nagyon kevesen lesznek felnőttek és általában azok javasolják, hogy valaki ennyi idősen költözzön el otthonról, meg gondoskodjon magáról, akire szartak gyerekkorukban.
2010. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!