Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a családok, akikre azt...

Azok a családok, akikre azt mondják, hogy prolik, milyenek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:52
 61/96 anonim ***** válasza:
85%

Kajdi Csaba mióta volt arisztokrata? Tényleg ne nevettessetek már!


"A sztár a Bestnek mesélte el, családja rendkívül előkelő múltra tekint vissza. Apja felmenői katonatisztek, édesanyja jómódú művészcsaládból származik, és több híres festő között például Kassák is a baráti körükhöz tartozott, de ez még nem minden: nagyanyja unokatestvérének udvarolt József Attila, dédnagymamája pedig Bálint Rezső felesége volt."

2021. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
76%
56: Testvére...????? valamit nagyon benéztél!
2021. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
82%
Lehet pattogni a részleteken, de szerintem akkor is az a fontos, hogy hogyan fejezi ki magát, nem a származása. Mindenkinek más a proli; szerintem lehet 4 diplomás ember is, ha olyanok a megnyilvánulásai, mint egy taktaharkányi közmunkásnak. Ezek szerint nálatok a származás jobban számít. No offense. 🤷‍♀️
2021. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
100%

#54


Látom piszkosul bele vagy keveredve, mint porcelán giccsmacska a gombolyagba!:D

ÉN írtam a 48-as hozzászólást linkkel alátámasztva, az 50-51-es, minden alapot nélkülöző "gyöngyszemek" nem az én szellemi termékeim!...amiket voltál kedves nekem tulajdonítani.

2021. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
85%
és azt honnan kéne látnom, hogy két négypipás anoním közül ki kicsoda...?????
2021. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
76%

#65

Mondjuk igénybe vehetnéd a "logika" nevű csodaszert és akkor rájönnél, hogy nem önmagammal vitatkozom.

Amellett hasznos, ha az ember megjelöli, hogy kivel társalog.

Ahogy én is megcímeztelek, te viszont párakkal karöltve ezt rendjére elmulasztod!

2021. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
67%
Bírlak titeket egyébként, rám a pattogni szó miatt simán azt szokták mondani proli, és a "porcelán giccsmacska a gombolyagba" is néhány érzékeny fül számára proli lehet. Pedig nekem ez nagyon tetszik bár ez pl nem a stílusom :) Lehet hogy egy értelmiségi proli vagyok.
2021. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
100%

65 régebben az volt, hogy odaírták a válaszok végére hogy pl: 15.11 voltam. Mert a sorszámot hiába írják oda mert ha törölnek egyet csúszik a sorszám.

15.11 voltam

2021. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki tud proliskodni - tudtán kívül is. Az igazi proli azonban az, aki még büszke is erre. (Pl. “Csak a buzeránsok tanulnak/olvasnak.” stb.)
2021. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ja. EZ lehet az igazi definíció. 15.14 for president.
2021. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!