Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a családok, akikre azt...

Azok a családok, akikre azt mondják, hogy prolik, milyenek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:52
 21/96 anonim ***** válasza:
100%
15, nem a butaság a proliság, hanem az, ha valaki buta, de mellette azt gondolja, hogy kbszott okos, és folyton folyvást hangoztatja ostoba elgondolásait. Legalább is szerintem ilyen a proli.
2021. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
41%
Mókás, hogy van itt egy született arisztokrata ismerősöm, akit egy proli rendszeresen leproliz!:D
2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
25%
21 és ez tűpontos leírása a kérdezőcskének 😂😂
2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
89%
23, nem tudom, hogy ez tűpontos leírása-e a kérdezőnek, mert nem ismerem, a rövid kérdéséből pedig nem tudom megállapítani, hogy ki ő, vagy hogy milyen ember. Te felismerni véltél benne egy kérdezőt/válaszadót, de azt gondolom, hogy hibás a következtetésed, hiszen láthatod, hogy csak ennél a kérdésnél többen is vannak, akik nem kedvelik a prolikat, tehát nem csak egy személy az, aki ágál ellenük. Hovatovább, az igazi virtigli prolikra én is rá szoktam szólni, hogy elég proli módon nyilvánul meg, pedig nem én vagyok a kérdező.
2021. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy arisztokrata háttérrel is lehet valaki proli, amikor mondjuk beáll a vállalkozós pénz szórós veretésbe.
2021. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
3%
én sem szeretem a prolikat. ezért a kérdezőt se. és igen, fel lehet ismerni ki ő 😊
2021. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
26%
Én nem mondom senkire hogy proli, mert ennél azért érdeklődőbb ember vagyok. A proli az semmit nem jelent, itt is felsoroltak vagy 200 tulajdonságot a hozzászólásban és a cikkekben, nem létezik hogy valakinek ebből mind van, valakinek meg semelyik. Így ez az egész csak ködösítés, ami engem zavar mert szeretem tudni a dolgokat nem a semmiről vitázni. Ha valaki mérgében prolizik akkor még megérteném esetleg, hogy ennyire összemos dolgokat mert csak kell neki egy negatív szó és ez kapóra jön. Ha intelligensen és higgadtnak tűnőn próbál prolizni akkor magát minősíti. Számomra a proli szó használata sokkal gázabb mint ha valaki néha mérgében egyéb szavakat mond...
2021. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
29%

21: ez a dunning-kruger szindróma. :)))


[link]

2021. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
60%

#25

"Amúgy arisztokrata háttérrel is lehet valaki proli, amikor mondjuk beáll a vállalkozós pénz szórós veretésbe."


Hát persze, minden lehet!

Bár viszonylag ritka, hogy egy herceg Esterházy vagy bedeghy és berencsy Nyáry gróf, esetleg egy gróf Festetics beáll verőembernek, zsebtolvajnak, rablógyilkosnak, vagy embercsempésznek!...de ahogy gondolod kedves barátom!

2021. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
83%
28, ezt olvastam, de én azt gondolom, hogy ez nem igazándiból a prolikra jellemző. Ezek a szindrómások meg vannak győződve róla, hogy a tudás birtokában vannak. Míg a proli az sejti, hogy nem, de dühből, erőből csak tolja az hülyeségét, hogy ne hogy már ne neki legyen igaza alapon, vagy hogy el kelljen ismernie, hogy tévedett. Megint csak írom, szerintem.
2021. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!