Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottak már veletek így?

Szakítottak már veletek így?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt hazajöttünk külföldről, minden oké volt, azóta viszont nem jelentkezik (külön városban élünk). Nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre (félreértés ne essék, nem zaklattam, kb. 5-ször kerestem emiatt). Egyszer visszajelzett, hogy később hív, de az sem történt meg.

Hogy lehet így egy kapcsolatot lezárni? Nem vagyunk már kamaszok, bőven 30 felett járunk (egyidősek vagyunk). Ha el akarna menni, elengedném, de egyszerűen nem értem, mi van.

Kicsit úgy érzem magam, mint egy gyilkosságban, ahol nincs meg a holttest.

Veletek volt ilyen?

Kiderült, hogy mi van a háttérben?


2010. aug. 13. 11:07
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

na, szakítottunk.

ő kérte még szombaton, hogy ha megengedném, felhívna. mondtam, ok, vasárnap du. telefonozzon.

szóban ugyanazt adta elő, mint levélben, csak nagyon bunkó stílusban, és mereven elzárkózott minden javító szándékú közeledésemtől.

betette a kaput azzal, hogy azt mondta: nem tud visszagondolni emlékezetes pillanatokra a kapcsolatunkból.


.


belátom, hogy tényleg jó, hogy vége. menjen el minél messzebbre tőlem, annál jobb lesz nekem.

2010. aug. 15. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!