Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottak már veletek így?

Szakítottak már veletek így?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt hazajöttünk külföldről, minden oké volt, azóta viszont nem jelentkezik (külön városban élünk). Nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre (félreértés ne essék, nem zaklattam, kb. 5-ször kerestem emiatt). Egyszer visszajelzett, hogy később hív, de az sem történt meg.

Hogy lehet így egy kapcsolatot lezárni? Nem vagyunk már kamaszok, bőven 30 felett járunk (egyidősek vagyunk). Ha el akarna menni, elengedném, de egyszerűen nem értem, mi van.

Kicsit úgy érzem magam, mint egy gyilkosságban, ahol nincs meg a holttest.

Veletek volt ilyen?

Kiderült, hogy mi van a háttérben?


2010. aug. 13. 11:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

akkor nyomzod le.

iwiw, mywip, msn ezeknél látszik, hogy mikor lépett fel. ha látod, hogy van mozgás a profiljában, akkor él és virul és akkor nagyjából egyértelmű.

2010. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

gyerekem apja nem egyszer megcsinálta h egyszerűen eltűnt.

sajnos nőt is ismerek aki így szakít, a barátnőm, de eszméletlenül haragszom ezért a gerinctelenségért, és többször meg is mondtam neki

2010. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kinézed belőle ezt, vagy nem?! Ezek szerint kinézed, mert egyébként agyonaggódnád magad, h mi történhetett vele...

Essél túl rajta minél hamarabb!!!

2010. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
75%
NA AKKOR ELMONDANÁM NEKED, EZ NEM KORFÜGGŐ, VELEM 36 ÉVES FÉRFI MEGTETTE EZT. OKA? NŐ. FOLYAMATOSAN CSALT EGY MÁSIKKAL A ROHADÉKJA. SZ_RD LE MAGASRÓL. HA BAJBAN LESZ, MEG NEM ÉR RÁ A MÁSIK, MAJD FELBUKKAN, DE ÉN TENNÉK RÁ JÓ MAGASRÓL. ALJAS SZEMÉT.
2010. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szakítottak így. Utolsó sms az volt, hogy nem tudja miként bírja ki pár napig nélkülem. Többet nem jelentkezett. Nem laktunk egy városban, de én úgy éreztem, hogyha nincs kimondva, bennem nincs lezárva a dolog. Aztán elmentem, megkerestem. Szakítottunk. Kiröhögtem. Hazavezettem...(megúsztam bírság nélkül:P) elő a jager-t,ittam, kidőltem. Pár hónap múlva jelentkezett, " te voltál a legnormálisabb barátnőm"- címmel, de hát mit kezdjek én egy kreténnel???:) Jól esett a májamnak, hogy visszautasítottam:P

Majdnem 30 évesek voltunk akkor

2010. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

kedves Mindenki, köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Természetesen írhattok még.

Most elutazom, de ha visszajöttem, mindenkinek adok pontot, ha már megtisztelt az idejével és a figyelmével.

Sok érdekes és tanulságos dolgot írtatok amúgy :)

2010. aug. 13. 13:58
 37/41 anonim ***** válasza:

En is kivancsi vagyok.

A baratnomet is igy dobta ki egy pasi...:(

Amugy a kommentjeidbol itelve te nem egy buta es ramenos csaj vagy de en ezt a modszert mar kinomba "alkalmaztam" egy sracnal aki nem is volt a pasim.

Egy baratunk altal ismertuk meg egymast nekem nem tetszett de O ram akaszkodott.Megszerezte a telefonszamomat az e-mail cimemet es minden nap zaklatott.Annak a sracnak hiaba mondtam,hogy semmit se akarok tole egyszeruen NEM ERTETTE vagy nem fogta fel...nem tudom.

Nah rajta csak az segitett,hogy semmi elet jelet nem adtam magamrol.Telefont nem vettem fel,e-mailt olvasatlanul toroltem de meg igy is kellett fel ev mire lekopott es meg fel ev mire teljesen abbahagyta a zaklatast.De ez megint mas mert mi nem voltunk egyutt ti viszont igen.

Megegyszer mondom,hogy te nem vagy ilyen,a kommentjeid alapjan nem veszed "halalosan komolyan" es en se hasznaltam volna ezt az "eszkozt" ha nem kenyszeritenek ra.

Varjuk a fejlemenyeket :)

egy 13 honapos kisfiu anyukaja :)

2010. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

kedves előző válaszoló,

igen, vannak fejlemények.

én eddig több tekintetben is bizonytalan voltam. ami mellette szólt, hogy ne haragudjak rá: az, hogy ismerem, és tudom, nem ilyen a stílusa. a másik, hogy együtt voltunk bent a kórházban az egyik közeli családtagjánál, tehát én tényleg hosszú napokig azt hittem, hogy meghalt az apukája, és ezért van magába zuhanva.

ami ellene szólt: történjék bármi, akkor is szólunk a másiknak, hogy mi van, hogy az ne aggódjon. ha meg időt akar kérni, akkor meg azért szóljon.

.

itt néhányan azt írtátok: hívjam fel a mhelyét. ahogy mondtam nektek, a barátaim ezt meg is akarták tenni, én meg tiltakoztam ellene, mert ez nem az én stílusom. Nem szeretek harmadik felet belekeverni a kettőnk magánéletébe vagy ilyesmi.

Írtam neki egy levelet, amelyről lehetett már érezni, hogy az "utolsó csepp" kategória. Ebben megkértem, hogy a múltunkra való tekintettel legalább azt mondja meg, miért tűnt el. Ha el akar menni, menjen, de mondja meg, hogy le tudjam zárni a magam részéről is ezt a dolgot. De nem válaszolt...

Eztán tegnap az egyik barátom mégis felhívta, és kiderült, hogy bent van, vagyis él, és virul. Ennek örömére a Moszkva téren rituálisan széttéptük a névjegykártyáját, és hazafelé menet kitöröltem minden elérhetőségét, sms-ét, fotóját a telefonomból.

.

Hazaértem, és ott várt a válasz a postaládámban a levelemre... Ebben azt írta, hogy szakítsunk. Meg is indokolta, de megbeszéltük, hogy ma estefelé beszélünk telefonon, mert azért ez így mégsem e-mailben vagy sms-ben kéne... A lényege egyébként egyfajta kapcsolati válság, meg a szikra és a harmónia hiánya... Amit megértek, csak azt is tudom, hogy egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy azt gondoljuk, hogy jó lesz, hanem akkor, ha teszünk érte...

És hogy miért nem jelentkezett? Effektíve emiatt a gyötrődés és a sok munka miatt... Csak tologatta maga előtt az egészet... (Mondjuk ő napi 16-18 órát dolgozik, úgyhogy amennyire nem tudom őt megérteni, annyira meg igen...)

2010. aug. 15. 04:49
 39/41 anonim ***** válasza:

Így legalább le tudod zárni a dolgot és idővel megnyugszol.

Én már ezek után nem is akarnék vele beszélni.

2010. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Igen, le fogjuk zárni.

A gyötrődését illetően nagyon őszintének és szomorúnak tűnt, én nem kételkedem abban, hogy ő ezt tényleg átélte.

De azért nagyon haragszom, hogy nem osztotta meg velem az érzéseit, és a döntéséből is tkp. kihagyott.

Mindenesetre attól nem akarom megkímélni, hogy ezt személyesen elmondja. Igenis legyen neki egy kicsit kellemetlen, hogy élőben/telefonban elmondja.


És hát az eperszem a habostortán: miután visszajöttünk az utazásból, rá két nappal az állásom is elveszítettem. Mondjuk, van már másik állásom, de azóta sem tudok aludni, csak napi 2-3 órát. És akkor még ez a szakítás is...


Ez egy kicsit sok volt most nekem.


De köszönöm mindenkinek a hozzászólását, kedvesek voltatok. Mindenkinek véleménytől függetlenül adtam pontot, ahogy megígértem.

2010. aug. 15. 09:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!