Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottak már veletek így?

Szakítottak már veletek így?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt hazajöttünk külföldről, minden oké volt, azóta viszont nem jelentkezik (külön városban élünk). Nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre (félreértés ne essék, nem zaklattam, kb. 5-ször kerestem emiatt). Egyszer visszajelzett, hogy később hív, de az sem történt meg.

Hogy lehet így egy kapcsolatot lezárni? Nem vagyunk már kamaszok, bőven 30 felett járunk (egyidősek vagyunk). Ha el akarna menni, elengedném, de egyszerűen nem értem, mi van.

Kicsit úgy érzem magam, mint egy gyilkosságban, ahol nincs meg a holttest.

Veletek volt ilyen?

Kiderült, hogy mi van a háttérben?


2010. aug. 13. 11:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

LEHET HOGY CSALÁDOS EMBER,ÉS A CSALÁDJÁVAL NYARAL ÉPP :p


nah de a viccet félretéve,van egy két ilyen férfi,aki gerinctelen és inkább nem mondja meg a tutit...nem volt arra utaló jel,hogy nem akar veled lenni már?

2010. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy történt vele valami?

Egyébként vannak taplók, akik így "szakítanak", te ismered a párodat.

2010. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi, akivel az összejövetel időszakában voltunk. Megbeszéltük a randit is, meg minden, de nem hívott. Utána egy hétig nem bírtam elérni. Kicsörgött, de nem vette fel, utána meg ki volt kapcsolva. Küldtem egy sms-t, hogy akkor felejtős az ügy. Két hét múlva felhívott, hogy lesittelték és most jött ki. Mondanom sem kell, hogy nem jöttünk össze....:)
2010. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
37%
És miért kell egyből szakításra gondolni?
2010. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Ez valszeg 99%ban azt jelzi a részéről, hogy "dobott" Téged. Sok pasi megteszi ezt a gusztustalanságot, vagy hazudik valamit és azzal húzza az időt (beteg nagybácsikáját kell látogatni a kórházban pl.) A szakítás jellemtelen formája ez. De tudod ez sok mindent el is árul róla, és azt hiszem ha most még nem is így látod, később rá fogsz jönni, jobb is ez így. A jellemtelenséget nem lehet "kinőni"....

2010. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
a napokban 1 kedves barátnőmmel szakítottak hasonlóan.várta egyik nap a barátját,mert ígérte hogy megy,de semmi. Azóta se egy sms,se 1 hívás.Barátnőm párszor hívta,aztán elege lett.Az ilyen férfiak nem érdemelnek nőt maguk mellé.Gerinctelen,betoji megoldás
2010. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy most hazaért az "üzleti útról" a feleségével meg a gyerekeivel nyaral :)
2010. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
volt :(
2010. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
Aha mert csak a férfiak tesznek ilyet ugye?? Nekem 4 éves kapcsolatomat zárta le így egy NŐ!!
2010. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez elég gyenge módja a szakításnak.

Szánalmasnak is mondhatnám.

De a többi válaszolót kérdezem: honnan veszitek, hogy férfi az illető? A kérdésből nem derült ki.

2010. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!