Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottak már veletek így?

Szakítottak már veletek így?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt hazajöttünk külföldről, minden oké volt, azóta viszont nem jelentkezik (külön városban élünk). Nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre (félreértés ne essék, nem zaklattam, kb. 5-ször kerestem emiatt). Egyszer visszajelzett, hogy később hív, de az sem történt meg.

Hogy lehet így egy kapcsolatot lezárni? Nem vagyunk már kamaszok, bőven 30 felett járunk (egyidősek vagyunk). Ha el akarna menni, elengedném, de egyszerűen nem értem, mi van.

Kicsit úgy érzem magam, mint egy gyilkosságban, ahol nincs meg a holttest.

Veletek volt ilyen?

Kiderült, hogy mi van a háttérben?


2010. aug. 13. 11:07
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

ismerem a családját, a munkahelyét, a munkatársait, a tanítványait, a barátait...

el tudom képzelni, hogy megismerkedett vkivel (mert bármi benne lehet a véletlenben), meg azt is, hogy családi baj van (apukája nemrég jött ki a kórházból).

találgatni nem tudunk, mi történhetett. tkp. nem mondta, hogy szakítsunk, én írtam neki, hogy ezt annak vélem.

.

igaza van azoknak, akik jellemtelenségnek gondolják az egészet, csak én a múltunk miatt nem mondtam ezt, mert nem ilyen embernek ismertem meg.

addig nem is tudjuk meg, mi történt, amíg nem jelentkezik.

.

érdekelt volna, hogy mással is történt-e ilyen.

2010. aug. 13. 11:20
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Igaz! Lehet hogy egy férfi írta. De egyébként nők között is van ilyen, sajnos....ugyanaz illik rájuk is: jellemtelen dolog.
2010. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
igazad van,hallod nekem föl sem tünt hogy nem derül ki nő vagy férfi írta,de reflex szerűen azt írtam hogy férfi (az első válaszoló vagyok),nem akarok egy férfit sem megbántani,de az a fajta szakításmód leginkább rájuk jellemző.
2010. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

igen, valóban nem írtam, melyikünk milyen nemű. de azért ebből ne vonjatok le következtetéseket: ő a férfi, én a nő.


köszönöm az eddigi válaszokat :)

2010. aug. 13. 11:21
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a munkahelyén! Én nem bírám pár napig sem hogy bizonytalanságban éljek!!!!!!!!!!!
2010. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Erre írok valamit. Még a kapcsolatunk elején a párom sms-ben lemondta a talit. Tele voltam rossz tapasztalatokkal, azt hittem kész, akkor ez azt jelenti hogy....Délután nagy meglepetésre felhívott. Karcos volt a hangja és szipogott de nagynehezen elmondta, hogy összeszedett valami bacit, gázul van, 2-3 napig pihen...és hív. A poén az, hogy tényleg hívott 2 nap után és kérdezte hogy nincs -e kedvem meglátogatni a nagybeteg páromat?;)

Szóval ezzzel csak azt akarom írni, hogy bármekkora is a baj, gond 1-1 sms vagy hívás a minimum a jelzésre, hogy megnyugodjon a másik. És sajnos nagyon mellé lehet nyúlni az emberek megismerésével. Itt pozitívan "nyúltam mellé", de volt olyan is, hogy azt hittem komoly valami és fél év után még sms-t se kaptam, hogy "booooocs".

Persze nem ismerjük mi a kérdező párját, de eleve külön város, 1 hónapja semmi jel...szóval gya-nús.

2010. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért nem együtt jártok nyaralni??

2. Hívd a munkahelyét!

2010. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
60%

No álljunk meg egy szóra! A fenti kvázipárból ki a férfi és ki a nő? Nem derül ki a kérdés feltevéséből. Mint ahogy az sem, hogy mennyire volt ez egy elmélyült kapcsolat, mennyi ideje tartott, milyen szoros volt. A korosztályból adódóan azt is tudni kellene, hogy valamelyik félnek van-e gyereke, előző házassága stb.

Én egy e-mail vagy sms üzenetben felkérném őt arra, hogy nyilatkozzon: akarja-e folytatni vagy sem? A nemleges válasz is ezerszer jobb, mint ha nincs válasz.

2010. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy együtt voltatok nyaralni, minden a legnagyobb rendben volt?
2010. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az imént elhamarkodtam a nemi meghatározást, de a többi fennáll.
2010. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!