Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottak már veletek így?

Szakítottak már veletek így?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt hazajöttünk külföldről, minden oké volt, azóta viszont nem jelentkezik (külön városban élünk). Nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre (félreértés ne essék, nem zaklattam, kb. 5-ször kerestem emiatt). Egyszer visszajelzett, hogy később hív, de az sem történt meg.

Hogy lehet így egy kapcsolatot lezárni? Nem vagyunk már kamaszok, bőven 30 felett járunk (egyidősek vagyunk). Ha el akarna menni, elengedném, de egyszerűen nem értem, mi van.

Kicsit úgy érzem magam, mint egy gyilkosságban, ahol nincs meg a holttest.

Veletek volt ilyen?

Kiderült, hogy mi van a háttérben?


2010. aug. 13. 11:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen..

hónapokig jártam 1 sráccal,aztán 1ik nap még felhívtam másik nap már nem értem el,mert ki volt kapcsolva.1 évig semmi hír róla,elhatároztam hogy megkeresem myvipen.Persze meg is találtam és elmagyarázta,hogy azért nem vette fel a telefont,mert ellopták és azért tűnt el mert valami ügybe belekeveredett és nem akart engem is belekeverni.

De végül nem jöttünk össze megint,mert nem akarok olyannal lenni akit bármikor eltehetnek láb alól.

2010. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

előző télen jöttünk össze, és minden oké volt. nem lakunk egy városban.

minden oké volt a nyaralás végéig, azóta nem beszélünk.

a mhelyén nem hívom fel (a mhelyi mobilján kerestem). a barátaim is fel akarták hívni a melóhelyét - úgy kaptam ki a telefont a kezükből :)

2010. aug. 13. 11:32
 23/41 A kérdező kommentje:
és egyikünknek sincs gyereke, előző házassága
2010. aug. 13. 11:33
 24/41 A kérdező kommentje:

"De végül nem jöttünk össze megint,mert nem akarok olyannal lenni akit bármikor eltehetnek láb alól."


:DDDD ez nagyon aranyos!

2010. aug. 13. 11:34
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
De miért??? Akkor nem is érdekel téged igazán... Legyen már ennyi önbecsülésed és tudd meg mivan! Miért nem lehet a munkahelyén hívni??? Megalázó lenne neki?? Ó szegényke...
2010. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha TUDNÁM, hogy ez nála szakítást jelent, egy sms-t sem pazarolnék rá. De, mivel semmit nem tudsz róla, én halálra aggódnám magam. Mindaddig,míg meg nem látom, h jól van. Szóval, inkább a bizonyosság, még ha fáj is, mint a bizonytalanság.
2010. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
nem, nekem az. vagy nem is tudom. engem nem elégítene ki lelkileg.
2010. aug. 13. 11:37
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátaid ne keverd ebbe bele. A dolog folytatása csak a TE habitusodtól és érzelmeidtől függ. Ha nem annyira fontos, és belátod, hogy ezért a pasiért kár 2 könnycseppet is elejteni, akkor ne keresd többet és mielőbb találjaegy rendes embert. Vagy ha nagyon zavar, menj el a munkahelyére és konkrétan akarj vele beszélni. De innen is ágazik a dolog, mert vagy előáll vmi oltári nagy dumával, és hiszel neki; vagy egyszerűen hárít. Én olyan típus vagyok, aki magában szenved, de úgy vélem nem érdemes azért magamat bántani, hogy lássam vki közömbös arcát, hogy "nah, kis naív liba..."

Azon agyalok közben, hogy lehetne-e racionális magyarázat arra, hogy "eltűnik"....De sajnos nem tudok ilyet, mert ha 1 sms-t írt volna, akkor már abból könnyebb lenne teóriát gyártani....

2010. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szakítottak már így!


Mi sem lakunk egy városban, de úgy volt, hogy azt mondta elmegy hétvégére dolgozni az ország másik felébe. Mondom jó. Eltelt szombat, vasárnap. Se egy sms, se egy telefon semmi. Hétfőn írtam neki sms-t, nem válaszolt, aztán eltelt pár nap hívtam többször is, nem vette fel. Aztán egyszer egy barátom oda adta a telefonják, hogy próbáljam arról hívni. És láss csodát...amikor arról hívtam felvette. Mondtam neki, hogy akkor nyilatkozzon hogy most mivan. És így nagy nehezen kinyögte, hogy nem akarja folytatni.

2010. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
És mi elégítene ki lelkileg??? Ha fél év múlva kapnál egy esküvői meghívót?? És addig szépen ülsz,, vársz, nem ismerkedsz és pazarlod a saját idődet??? Ha ez neked megfelel... De ha úgy nem ciki írj a céges emailcímére ha van...
2010. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!