Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám? (lehet...

Miért ilyen anyukám? (lehet hogy hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámmal mindig veszekszünk valamin,már nagyon idegesít.

Általában mindent megcsinálok amit kér legyen az mosogatás,főzés,takarítás akármi.DE! 2 szoba van hármunkra.

Én anyával vagyok egy szobába apa pedig egy külön szobába van.Már 16 éves vagyok és szeretnék külön teret magamnak.

Már beszéltem erről velük, de mindig jön az ,hogy nincs elég pénz stbstb.

De 2 szoba van!!Az egyik mért nem az enyém?

Vagy ha már nem lehet saját szobám akkor legalább legyen egy részem a szobában..és itt jön a bökkenő!

A szoba túlzsúfolt!!4 szekrény van,az egyikben az én kiskori ruháim anyukám nem képes tőlük megválni.Nem értem!! Már nem lesz gyereke és ha lenne akkor hova tenné??Már felajánlottam hogy kitakarítok, de a válasz az volt h ne nyúlkájak az ő cuccaihoz!!-.-"OMG

Már olyan is volt hogy elkezdtem takarítani kivittem miliió egy papírt(ilyeneket amiket bedobnak mert hogy ezeket is tárolja) 1 hétig veszekedett velem,kiabált üvöltözött az egész utca halotta már nagyon unom...

Tanácsok?Én már tanácstalan vagyok...

16/L


2010. aug. 12. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hidd el pedig ott jobb lenne még saját sarkod is lenne.Én biztos kidobálnám a papírokat a ruhákat meg eldobozolnám és fel a padlásra.Lehet hogy ordít de csak egyszer kell kibírni:D
2010. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
egyedül nem bírok el 2-3 szekrényt:S:S
2010. aug. 12. 22:29
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem szekrénnyel együtt kell hanem kipakolsz belőle.Amúgy elbírod én is mindig egyedül rendeztem át a szobám.A szekrényekről csak a törékenyet szedtem le max.A mai napig egyedül csinálom.
2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
én koleszos vagyok .. hidd el sokkal jobb egy barátnőmmel vagyok egy szobába és imádom.. :) nekem sokkal nagyobb gázok vannak az anyámmal.. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. <-- lásd.. amúgy meg mond el anyudnak h a saját egészsége és a te normális lelki világod érdekében kell egy külön szoba. Nagyon nagy lelki deformitásokat tud okozni ha egy majdnem felnőtt lány az anyjával él egy szobába.(ez nagyon komoly dolog) és az se normális h nem a férjével alszik együtt. ha nincs nappali vigyétek el a tv t pl az étkezőbe vagy a konyhába szereljétek föl a falra... lehet erre megoldást találni.. csak úgy add elő anyukádnak a terved h neki is meglegyen belőle a haszna
2010. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

köszi de én télleg nem leszek koleszos...nem igazán tudnék abban a légkörben lenni:/meg nem is engednének mert h ott mindenkit meg*úrnak stb..apám mondta eztxD

dehát hova rakjam a dolgokat??..égessem el?ajh...annyira nem jó így!

Anyámmal tegnap este beszéltem azt mondta azért nincs saját szobám mert nincs pénz(igen ezt már halottam-.-")

meg h neki jó velem egy szobában...

megjegyzem apámnak is meg anyámnak is volt külön szobája.Anyámnak 3 testvére volt apámnak 2 mégis volt saját szobájuk!Egyszerűen nem értem!!:(

2010. aug. 13. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!