Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám? (lehet...

Miért ilyen anyukám? (lehet hogy hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámmal mindig veszekszünk valamin,már nagyon idegesít.

Általában mindent megcsinálok amit kér legyen az mosogatás,főzés,takarítás akármi.DE! 2 szoba van hármunkra.

Én anyával vagyok egy szobába apa pedig egy külön szobába van.Már 16 éves vagyok és szeretnék külön teret magamnak.

Már beszéltem erről velük, de mindig jön az ,hogy nincs elég pénz stbstb.

De 2 szoba van!!Az egyik mért nem az enyém?

Vagy ha már nem lehet saját szobám akkor legalább legyen egy részem a szobában..és itt jön a bökkenő!

A szoba túlzsúfolt!!4 szekrény van,az egyikben az én kiskori ruháim anyukám nem képes tőlük megválni.Nem értem!! Már nem lesz gyereke és ha lenne akkor hova tenné??Már felajánlottam hogy kitakarítok, de a válasz az volt h ne nyúlkájak az ő cuccaihoz!!-.-"OMG

Már olyan is volt hogy elkezdtem takarítani kivittem miliió egy papírt(ilyeneket amiket bedobnak mert hogy ezeket is tárolja) 1 hétig veszekedett velem,kiabált üvöltözött az egész utca halotta már nagyon unom...

Tanácsok?Én már tanácstalan vagyok...

16/L


2010. aug. 12. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
68%

Akkor én mit szóljak?:D

Külön szoba,deee vajon megéri?

Nyugodtan alszok,de reggel 6kor már tépi fel azt a szákbaQrt redőnyt,nyitja az ablakot!:@ Nyitogatja a szoba ajtóm,mondván h melegem van.De jó h tudja mi a jó nekem.Minden reggel már 6kor tárva nyitva van minden.Szőnyegek felvéve,felmosva,egész ház felfordulva,ajtók kinyitogatva,és baromi hideg tud lenni!

Lépem át a küszöbön mintha strandon volnék...De hoppácska!A reggelimért meg kell küzdeni!Eljutok a konyhába ahol 1 talpalatnyi hely sincs.Reggeli megszerezve,most már csak vissza kell jutnom a szobámba!Csúszkálok a reggelimmel jobb kanyar,bal kanyar,jobb kanyar,bal kanyar,végül egyenes.Túléltem ezt a reggelt is.

Kész életveszély!!! ;( Wáááh!!!

Saját szoba?=Izgalmas élet!Próbáld ki te is! ;)

Jól fogsz szórakozni,ezt garantálom!Semmi unalom...

Az Aqua-Park tól a Forma1-ig minden van itt...


És ez így megy már hónapok óta...Nemtom meddig birom még.


17/F


KÉRLEK,KÖNYÖRGÖK KÖLTÖZZÜNK ÖSSZE!!! ;'(

Ha nézek albérletet,jössz velem? ;)

2010. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

ez aranyos volt köszi nevettemXD(::D

van barátom:$xD

de ha nem lenne rohannék:DxD

2010. aug. 12. 20:46
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

"beszélj vele, hogy már nem vagy kislány 2 év mulva felnőtt leszel"


te tényleg ilyen hülye vagy? NAGYKORÚ, de nem felnőtt. ahogy látom, a 22 éveddel te már nagyon felnőtt vagy

2010. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
nem kell veszekdeni vele..értem így is a lényegét(: de azért köszi h rávilágítottál és felhívtad rá a figyelmemet:)
2010. aug. 12. 20:51
 15/25 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha az apukádat megkérnéd h bővitse ki a házatokat..


B verzió: h ha elég nagy a szoba válszátok ketté gipszkartonnal..

2010. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

igen! ez az az ötlet amit ÉN elkezdtem megvalósítani...de pénzileg kifogytam:S:Svki?xD

a 'kiskonyha' alias régen tárolóhelységet elkezdtem átalakítani, de csak a lebetonozás (föld volt) gipszkarton mennyzetre volt pénz festés,gáz-villany beszerelésre már nem:S)de igen..legalább megpróbáltamXD

2010. aug. 12. 20:59
 17/25 anonim ***** válasza:
mindig mikor van egy kis pénzed rakd félre és ha nem kell másra költsd arra..és lehet h nem most de pár év mulva saját szobád lehet,,
2010. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben csak én tesóm-anyum változatban.Azaz én aludtam anyuval tesómnak volt külön szobája.Sőt közös ágyunk is volt mert mégegy nem fért el meg amúgy is albérlet volt.Egy évig tuti igy volt és utáltam,tesóm persze egyszer nem segített volna a helyzeten akármi volt.Ha volt barátnője és kérdezte ott alszik e náluk nemet mondott akkor is amikor tudta hogy a barátom átjönne ottaludni végre.De túléltük és most külön szobánk van és saját ház.Kitartás és próbálkozz a további újítással úgy ahogy mondtad.Plusz beszélj a szüleiddel vagy esetleg valami rokonnal aki tudna rájuk hatni.
2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21:11 vagyok,és még annyit akarok kérdezni hogy koleszba nem tudsz menni?
2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

NEM! főleg h felvettek a körzet legjobb sulijába:D most leszek 10.es 20 percre van a suli sétával..

koleszba nem szeretnék menni,túl sok macera+nem egyedül lennék hanem vmi ismeretlen fószerral:/és amilyen szerencsétlen vagyok...:/

2010. aug. 12. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!