Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám? (lehet...

Miért ilyen anyukám? (lehet hogy hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámmal mindig veszekszünk valamin,már nagyon idegesít.

Általában mindent megcsinálok amit kér legyen az mosogatás,főzés,takarítás akármi.DE! 2 szoba van hármunkra.

Én anyával vagyok egy szobába apa pedig egy külön szobába van.Már 16 éves vagyok és szeretnék külön teret magamnak.

Már beszéltem erről velük, de mindig jön az ,hogy nincs elég pénz stbstb.

De 2 szoba van!!Az egyik mért nem az enyém?

Vagy ha már nem lehet saját szobám akkor legalább legyen egy részem a szobában..és itt jön a bökkenő!

A szoba túlzsúfolt!!4 szekrény van,az egyikben az én kiskori ruháim anyukám nem képes tőlük megválni.Nem értem!! Már nem lesz gyereke és ha lenne akkor hova tenné??Már felajánlottam hogy kitakarítok, de a válasz az volt h ne nyúlkájak az ő cuccaihoz!!-.-"OMG

Már olyan is volt hogy elkezdtem takarítani kivittem miliió egy papírt(ilyeneket amiket bedobnak mert hogy ezeket is tárolja) 1 hétig veszekedett velem,kiabált üvöltözött az egész utca halotta már nagyon unom...

Tanácsok?Én már tanácstalan vagyok...

16/L


2010. aug. 12. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

tűzoltó tanács:világosítsd fel hogy minnél több papírt tárol annál több minden fog elégni esetleges tűzkor

emberi tanács:költözz át apud szobájába a férfiak általában nem nagyigényűek így több hely fér

2010. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém:(


beszélj vele, hogy már nem vagy kislány 2 év mulva felnőtt leszel és neked ez így nem jó h vele kell egy szobában lenned,

am. a szüleid szeretik még egymást? vagy miért vannak külön szobában?


N/22

2010. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

már mondtam nekiXD

apukám szobája rosszabb...és ott aludni nem lehet!!

hajnalig néi a tvét..próbáltam már,lehetetlenség!

2010. aug. 12. 20:14
 4/25 A kérdező kommentje:

szeretik..azt hiszemxD

veszekdni szoktak de főleg miattam..hogy én milyen rossz vagyok..stb:/

valszeg azért vannak külön szobába mert apám hajnalig tvét néz anyám meg olvas,vagy korán meg dolgozni.

viszont ha én meg nem tudok aludni akkor mehetek a fürdőbe olvasni...vagy még az sem mert anyámat zavarja a fény-.-" már költöztem ki a kertbe a sátorba.hajnalban lebontották a fejem felett...:(

2010. aug. 12. 20:19
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nagyon nem egészséges...sem az, hogy házastársak nem alszanak együtt, sem az, hogy neked az anyukáddal kell megosztanod a szobádat.
2010. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

sajnálom...rendes lánynak tűnsz..te nem ezt érdemelnéd.könyörgöm..16 éves vagy.már 8 éveseknek van külön szobájuk..(ezt most ne értsd félre,nem megbántásból)

Igazán összeköltözhetnének egy szobába apukád meg anyukád..nemértem.minden rendes házaspárnak van külön szobája.(akiket ismerek)

nem tudom milyen a házatok..de ha kimentél sátorral akkor gondolom kertes...a TV-t nappaliba kellene tenni apukádnak és ott TV-zzen.A gyerek cuccokat én sem értem úgyse jó rád -.-" nemtomminek...: | meg az újságok...ha van valami mellékhelyiség oda egy dobozba el kellene tenni.

bocsi,de nem tudok segíteni...csak azt tudom mondani,hogy beszélj velük,de ha ilyen anyukád,hogy nem-et mond mikor már fel is ajánlottad meg minden.Nemtudom...


bocsi : )

2010. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

tudom h nem az:/ ezért is akarok változtatni...

meg h azért nincs saját szobám mert nincs pénz-.-"

2010. aug. 12. 20:32
 8/25 anonim ***** válasza:

Az én anyum is eltette a ruháimat.S most majd a lányomnak jó lesz. Beszéljétek meg közösen. A házaspárok lehet hogy sokáig olvasnak vagy tvznek... __Egyességre kell jussanak. S neked kell külön kuckó:)Ha barátod lesz anyuddal egy szobában fogadod?

Szegénykém:( 24/L

2010. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

köszönöm(:

nagyon aranyos vagy!

tisztában vagyok mindezekkel mert az össszes(kivétel nélkül) különszobája van!

nappalink nincs...pedig az lehet megoldás lenne!

de azért köszi..legalább tudom h mások is így látják a dolgot!

2010. aug. 12. 20:36
 10/25 A kérdező kommentje:

khm..nos van barátom!

lassan egy éve,és igen nem tudnak róla!Nem is akarom...nagyon nagy balhé lenne belőle.Inkább le se írom mi volt mikor egyszer átjött....:(

2010. aug. 12. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!