Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tudok tenni? = ( (hosszú)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 23 éves, normális egyetemista lány vagyok. Az afféle szürke egér (a jobbik féle, aki nem különcködik, nem követi a divatot, nem jár diszkóba, nem öltözik r*bancosan, egy szórakozásom van, az a számítógépem, mert informatikus vagyok és itt érzem jól magam).


Az édesanyám 14 éves koromban kezdte azzal, hogy barátnőmtől kaptam szülinapomra egy naplót. Elolvasta mind... ha eldugtam, ha az asztalomon volt. Mindent megtudott belőle, persze a buta kislányok ilyenkor érdeklődnek a szex iránt, de igazából a gondolataimat írtam le, elvégre erről szól a napló, mert ki nem... (akkor még szűz voltam, mi más lehettem volna 14 évesen)


Másnap mondta, hogy adjak neki vizeletmintát, mert megyünk majd vérvételre is. Adtam is neki, mirefel kikelt magából és üvöltözött velem, hogy terhes vagyok (tesztet csinált otthon a fürdőben és nme laborba kellett neki és persze h pozitív lett, amikor este csinálta...)


Azóta az a story, hogy neki mindent tudni kell rólam, mert ameddig ebben a házban élek "nem lehet magánéletem"(?) Nem tudm, h függ össze a 2 de mindegy...

Mindent megtud valahonnan, pedig semmiről nem tájákoztatom (pont a naplóm óta)... ha nem mondok neki semmit, akkor kitalál dolgokat, amik nme igazak...


Amikor 16-18 köröl lehettem, mentem nyáron fagyizni a bnőkkel és felhúzta a szoknyám, hogy nem tangában megyek-e el, mert ő a tangát utálja és r*bancos és vegyek mást...


Idő közben felnőttem (már 18 évesen megért az agyam) és ha ruhát veszek, ami fekete, és van rajta 1 db rajz, az már neki alkalmi, és nekiáll kkiabálni, hogy hétköznap veszem fel, ugyanolyan szürke egér leszek, mint a mai 16 évesek...

Vagy egyszerűen nem akarja, hogy felvegyem, elteszi valahova magához és ha kérdezem hol van, letagadja és azt mondja, hogy oda ahova a teszem.


9 éve, hogy egy ruhát sem vettem fel, amiből kilátszik a hasam, csak egyszerű pólókat és hosszujjúkat, sok fiúnak tetszettem pont emiatt, mert kedves vagyok és nme nézek ki p*csásan (nem mintha úgy akarnék kinézni)


Szexuális játékszereket kaptam a páromtól születésnapomra. Persze, hogy megtalálta. És pakolássza, meg összecsomagolja őket, meg rendezgeti, ha nincsenek szépen egymás mellett...


Ez normális??? Egész gyerekkorom azzal telt el, hogy meg akartam halni, mert lelkileg teljesen tönkretett, mert már mindent tudott és előbb hitt a mendemondáknak, mint nekem... persze nem öltem volna meg magam, mert tudom, hogy előbb utóbb elköltözök úgyis és vannak ennél rosszabb dolgok is az életben... szó mi szó... mit tegyek? :(


Igen, próbáltam vele erről beszélni, ezek a verziók:

1. meddig fogom még felhozni neki a múltat

2. nem tudja miről beszélek

3. csapkod, odaadja az össze ruhámat, amit eltett de másnap mintha mi sem történt volna

4. elkezd bőgni, hogy én utálom, és h ő mekkora egy sz*rházi (így), hogy szégyellem az agyámat és egyéb hülyeségek, amik rettenesen bántanak, és nem tudok ezzel mit kezdeni...


2010. okt. 14. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Én 20 éves fiú vagyok anyámék mindig kutakodnak utánam és hát a saját laptopomon nézegetik a leveleket,a képeimet és hát volt egy két nem annyira a közönségre tartozó képem ,s nem hogy anyám ilyenkor halgason hanem mikor hazaértem a pofámba nyomta s elkezdett kritizálni,ezeregyszer megdumáltam vele ,hogy ne csinálja ezt de úgysem fogja abba hagyni ,majd lesz magánéletem mikor elköltözöm...
2010. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Vannak ilyen hülyék,ez ellen nem tudsz mit tenni:(
2010. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

És a pasid már beszélt anyuddal? Egyáltalán hogy "engedélyezte" a kapcsolatotokat?:-))

Szerintem szard le anyádat, lassan úgy is kiröppensz a családi fészekből és akkor már hiába mondja meg mit csinálj..;)Sok sikert csajszi:-)))

2010. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,tudom h nem ez a lényeg de ezen megakadt a szemem...

(tesztet csinált otthon a fürdőben és nme laborba kellett neki és persze h pozitív lett, amikor este csinálta...)

Hogy fogg össze az,hogy pozitiv lett és az hogy este csinálta????

2010. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

eztnemértem. O.o

14éves voltál amikor vizelet mintát kért.azt mondtad h szűz vagy.akkor h lett a teszt pozitív?O__O

2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Szexuális játékszereket kaptam a páromtól születésnapomra. Persze, hogy megtalálta. És pakolássza, meg összecsomagolja őket, meg rendezgeti, ha nincsenek szépen egymás mellett..."


Tehát anyukád szépen sorba RENDEZGETI a szexuális játékszereidet, gondolom vmi ilyen vibrátorok lehetnek.....nem tudom, de ezt elképzelve több, mint bizarr xD LOL


Amúgy nekem is hajlamos volt Édesanyám, h átkutassa a dolgaimat olykor, meg pl. elolvasta néhány levelemet, amit lányoknak írtam/tőlük kaptam......de lényegében nem érdekelt nagyon a dolog, nem voltak túl nagy titkaim:D

Sztem igazából csak nagyon félt anyukád, csak annyira, h ez már túlzás.....mondjuk tangát tényleg nem kéne hordani, meg szexuális játékszerekre sincs szűkség.....ha én ilyet találnék a lányomnál (már ha lenne már:) ), akkor nem hogy eldugnám, hanem egyenesen kidobnám ;)

2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Remélem úgy lesz :(

Az a legnehezebb, hogy ilyenkor kikelek magamból, ordibálok vele, ő meg olyan, mintha sajnálttaná magát, amikor elkezd sírni... aztán még idegesebb leszek ettől, ajtót csapkodok, satöbbi... utána mikor apám leordítja a fejem, h nem ingyen van az ajtó, bejön, becsukja és elmondja, h anyám már nem fog változni és hagyjam... és látom apámon, h ő neki is nehéz, mert anyám mindig bunkón válaszol neki... de igazából tök normális család vagyunk szeretjük egymást, apám mindent megtesz értünk, anyám is, csak anyámnak néha van ez a heppje...


Úgy lett a kapcsolatom, h titokban találkoztunk, aztán utána beavattam.. és mivel megismerték és el vannak tőle ájulva, ezért ezzel SZERENCSÉRE nincsen gond...

2010. okt. 14. 20:00
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

23 évesen olyan bugyit hord és olyan szexuális segédeszközöket használ amilyet kedve tartja. Gratulálok annak aki szó nélkül kidobná a saját gyerekei cuccait.


kérdezőnek:Anyád magához akar láncolni,nem fog már megváltozni ha a szép szó eddig sem használt most se fog.Csak úgy lesz végre magánéleted,ha elköltözöl tőle.

2010. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó, akinek nem tiszta a teszt része:

A terhességi tesztet reggel kell csinálni, mert olyankor nme ettál, nem ittál és úgymond tiszta a vizeleted. És estig az ember eszik, mindent visz be a szervezetébe, ami befojásolhatja a terhességi teszt eredményét. És mivel 9 év alatt nme lett gyerekem, gondolom emiatt lett pzitív a teszt :D

2010. okt. 14. 20:02
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
hogy lett pozitiv a teszted azt áruld már el
2010. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!