Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tudok tenni? = ( (hosszú)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 23 éves, normális egyetemista lány vagyok. Az afféle szürke egér (a jobbik féle, aki nem különcködik, nem követi a divatot, nem jár diszkóba, nem öltözik r*bancosan, egy szórakozásom van, az a számítógépem, mert informatikus vagyok és itt érzem jól magam).


Az édesanyám 14 éves koromban kezdte azzal, hogy barátnőmtől kaptam szülinapomra egy naplót. Elolvasta mind... ha eldugtam, ha az asztalomon volt. Mindent megtudott belőle, persze a buta kislányok ilyenkor érdeklődnek a szex iránt, de igazából a gondolataimat írtam le, elvégre erről szól a napló, mert ki nem... (akkor még szűz voltam, mi más lehettem volna 14 évesen)


Másnap mondta, hogy adjak neki vizeletmintát, mert megyünk majd vérvételre is. Adtam is neki, mirefel kikelt magából és üvöltözött velem, hogy terhes vagyok (tesztet csinált otthon a fürdőben és nme laborba kellett neki és persze h pozitív lett, amikor este csinálta...)


Azóta az a story, hogy neki mindent tudni kell rólam, mert ameddig ebben a házban élek "nem lehet magánéletem"(?) Nem tudm, h függ össze a 2 de mindegy...

Mindent megtud valahonnan, pedig semmiről nem tájákoztatom (pont a naplóm óta)... ha nem mondok neki semmit, akkor kitalál dolgokat, amik nme igazak...


Amikor 16-18 köröl lehettem, mentem nyáron fagyizni a bnőkkel és felhúzta a szoknyám, hogy nem tangában megyek-e el, mert ő a tangát utálja és r*bancos és vegyek mást...


Idő közben felnőttem (már 18 évesen megért az agyam) és ha ruhát veszek, ami fekete, és van rajta 1 db rajz, az már neki alkalmi, és nekiáll kkiabálni, hogy hétköznap veszem fel, ugyanolyan szürke egér leszek, mint a mai 16 évesek...

Vagy egyszerűen nem akarja, hogy felvegyem, elteszi valahova magához és ha kérdezem hol van, letagadja és azt mondja, hogy oda ahova a teszem.


9 éve, hogy egy ruhát sem vettem fel, amiből kilátszik a hasam, csak egyszerű pólókat és hosszujjúkat, sok fiúnak tetszettem pont emiatt, mert kedves vagyok és nme nézek ki p*csásan (nem mintha úgy akarnék kinézni)


Szexuális játékszereket kaptam a páromtól születésnapomra. Persze, hogy megtalálta. És pakolássza, meg összecsomagolja őket, meg rendezgeti, ha nincsenek szépen egymás mellett...


Ez normális??? Egész gyerekkorom azzal telt el, hogy meg akartam halni, mert lelkileg teljesen tönkretett, mert már mindent tudott és előbb hitt a mendemondáknak, mint nekem... persze nem öltem volna meg magam, mert tudom, hogy előbb utóbb elköltözök úgyis és vannak ennél rosszabb dolgok is az életben... szó mi szó... mit tegyek? :(


Igen, próbáltam vele erről beszélni, ezek a verziók:

1. meddig fogom még felhozni neki a múltat

2. nem tudja miről beszélek

3. csapkod, odaadja az össze ruhámat, amit eltett de másnap mintha mi sem történt volna

4. elkezd bőgni, hogy én utálom, és h ő mekkora egy sz*rházi (így), hogy szégyellem az agyámat és egyéb hülyeségek, amik rettenesen bántanak, és nem tudok ezzel mit kezdeni...


2010. okt. 14. 19:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
attól mert eszel-iszol nem lesz egy teszt pozitív...
2010. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
kicsit el vagy tájolva,a terhességi teszt eredményét azért célszerű reggel csinálni,mert akkor a legkoncentráltabb a vizelet,akkor a legtöbb benne a terhességi hormon (HCG) ez a hormon csak terhesség esetén termelődik olyan mértékben,hogy a teszt kimutassa,vagy bizonyos cisztaféléknél,ami nagyon ritka. Köze nicns hozzá,hogy mit eszel meg mit iszol. Cska azért irom,hogy tisztába legyél vele,mert vagy anyád azt hazudta neked,hogy pozitiv lett vagy te vagy szűz mária szeméylesen
2010. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen, pont akartam írni, hogy vagy akkor, ha a ciklusnak olyan szakaszában vagyok.. elnézést.. sztem nem ez a lényeg :D
2010. okt. 14. 20:07
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
jajj, köszi a gratulációt, de akár 23 éves, akár 32, ha az én lányom, akkor bizony kidobnám, pont azért, mert fontos nekem, és a legjobbat akarom neki, tetszik-nem tetszik ....:)
2010. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sztem a szexuális segédeszköz arra való, hogy megismerjük a testünket... (ha már a tangával egyet is értek) ezért nem értem, hogy mitől óvnád... ? :o
2010. okt. 14. 20:10
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
És a szexualitás mióta tartozik a nem jó kategóriába? Te vagy 15 éves vagy,vagy iszonyatosan prűd. Én kiröhögném anyámat ha beleszólna még abba is,hogy dugjak és mit hazsnáljak hozzá
2010. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
És te is csak ennyit fogsz elérni vele,vagy azt hogy 18 évesen fejvesztve menekül majd tőled ,karácsonykor küld egy képeslapot és örül h megszabadult az idióta annyától. A kérdező is igy fog viselkedni,aztán az anyja majd 150* visszakapja az élettől hogy igy bánt a saját gyerekével. Sőt azt is megkockáztatom,hogy akinek ilyenek a szülei,ahogy elszabadulnak otthonról észvesztett tombolásba,buliba,szexelésbe kezdenek és leépitik magukat pár év alatt.nem mindenki,de gyakori az ilyen,környezetemből is tudnék sok példát felhozni hogy mi lett az eredménye a szülői idiótaságnak,bizalmatlanságnak,agressziónak,arany kalitkának.
2010. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én is 23 éves lány vagyok, én már 3 és fél éve élek együtt a párommal. én apukámmal éltem, nagyon szeretem a mai napig, de vele sem tudtam kijönni:( a mai napig mindig a papolás a fő téma, de nem kutatott a cuccaim után. én úgy gondolom, hogy elég prűd az a szülő, aki kidobja a lánya cuccait, legyen az bármilyen témájú. azért mert jót akar? lehet, hogy a lánynak ez a jó? ő hogy csinál gyereket? bekötött szemmel, szoknya fellebbent, oszt jó napot? ez már nem csak az ösztönökről szól és a fajfenntartásról, hanem az örömszerzésről is többek közt. ezzel nem jót tesz, hanem csak árt, mind lelkileg, mind érzelmileg. és ami még rosszabb, a szülő lesz a legjobban felháborodva, amikor a gyerek közli, hogy inkább albérletbe megy, mint hogy otthon éljen. elég megalázó egy gyerek számára, amikor a szülő jobban ismeri a sexuális életét, mint ő maga, főleg, hogy nem is osztja meg vele. nem tudom, hogy a kedves anyuka mit szólt volna, ha a lánya matat a cuccai közt, vagy az ő szülei.
2010. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2010. okt. 14. 20:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Édesanyád depressziós,kezelésre van szüksége....Lehet azért csinálja veled ezeket mert vele is ezt csinálták gyerekkorában és nem tudta túltenni magát az efféle dolgokon.....
2010. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!