Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tenni? Jelenleg a...

Mit kellene tenni? Jelenleg a koronavírus járvány miatt, nagyon leterheltek a mentősök, azért a 4 hazai orvostudományi egyetem hallgatói segítik a munkájukat, és járnak tesztelni. Többi lent..

Figyelt kérdés
Így én is járok tesztelgetni. A családom 300 km-re van, vidéken. És ugye most közeleg a Karácsony, s azon a héten is kellene menni tesztelni, viszont nyilván nagyon kevesen vállalták el. Tehát nagy szükség lenne rám azon a héten is. Viszont a családom azt akarja hogy otthon, velük töltsem el az ünnepet. 19 éves vagyok, eddig minden Karácsonyt otthon töltöttem. Most viszont úgy érzem, kötelességem segíteni. Mit kellene tenni? Otthon lenni a szeretteimmel vagy vállalni az önkénteskedést?

2020. dec. 11. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%

Tesztelj azon a héten is, de pár napot tölts otthon a családdal.

A tesztelést teljes védőöltözetben végzik, pont azért,hogy ne fertőződjenek meg.

2020. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem, kedvrs 8, de az egész napot köztük tölti. Mennyivel rosszabb két napra hazamenni, mint nap mint nap???
2020. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
A teszt kb azért van már csak hogy dísznek legyen. Biztos hogy családoznék.
2020. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

"nagy szükség lenne rám azon a héten is. ... úgy érzem, kötelességem segíteni. Mit kellene tenni?"

Amit mindig: a lelkiismeretedre hallgatni. Nem a gyk-sokra vagy bárki másra.

2020. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de szenteste napján, majd utána karácsony napjain, ill. a rá következő vasárnapi napon lesz tesztelés????

Én azt gondoltam, ez H-P között zajlik, de ha hétvégén is, azért karácsonykor semmiképpen.

Kinek lenne kedve karácsonykor tesztelésre menni, mint vizsgálandó személy? Szerintem senkinek.

2020. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos haza mennék.
2020. dec. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
15, nyugi, nem lesz, akkor a hallgatók nem mennek. Ahogy se valószínű, hogy egy értelmes orvostanhallgató erre itt két tanácsot.
2020. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!