Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok? (Magyarázat lent)

Gyanakodnátok? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Röviden. Van egy vőlegényem. Több mint hat éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt, mert egymás családjához nem megyünk, én akartam albérletbe (kisváros, itt az nem drága) de szerinte pénzkidobás. Most elköltözik otthonról, oda, ahol dolgozik, azt mondta, hogy a munka miatt. De egy jó hete nagyon furcsán viselkedik velem, szinte nem is ér hozzám, meg durva velem, még az anyja is megjegyezte, hogy furcsa, meg becsomagolta az összes bulizós ruháját is, holott, állítólag csak azért megy oda, hogy ne kelljen bejárni kocsival azt a 10kilométert.
2010. aug. 12. 00:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenképp itt lenne az ideje az összeköltözésnek, nem tudom, hogy hány éves vagy, de 6 év alatt el kell tudnia dönteni, hogy veled akar-e élni. Ha ezt nem dönti el, az azt jelenti, nem akar. (Én megmondtam, hogy olyan kapcsolatot akarok, aminek van jövője, természetesen nem azonnal, de pár év alatt el kell dönteni, akar-e velem élni, ha igen, vegyen el, ha nem, akkor ne raboljuk egymás idejét, harminc körül az ember lánya nem fecsérelhet éveket egy meddő kapcsolatra, ha családot, gyereket akar.)

2. Ne hagyd magaddal elhitetni, hogy a te kedvedért van a külön lakás, hiszen szerettél volna vele élni. Állj ki azért, hogy te vállalod a bejárást (10 km? Nevetséges!!), az albérlet meg nem kerül többe 2 főre, mint egyre (plusz 5 perc zuhanyzás és plusz egy tál étel melegítése elhanyagolható költség!), sőt, osztozhattok a költségeken, így mindketten spórolhattok lakásra.

Ha valakik együtt AKARNAK élni, ezek nem lehetnek kifogások. Ha meg nem akarnak... akkor meg fölösleges jegyben járni és lekötni magatokat.


3. A magatartásában bekövetkezett változás viszont nagyon rossz jel. Ne lennék meglepődve, ha lenne egy másik nője is. Gondolom, ha ő beválik, akkor téged dob, viszont ha nem jön össze az új csaj, akkor jó leszel te is, amiről nem tudsz, az meg nem fáj.

2010. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki, így viselkedik az biztosan,hogy nem igazán szeret.
2010. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos te vagy a nincs még nála jobb tipúsu barátnő.De ha lesz te mész a levesbe őt meg elveszi.
2010. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mire jutottatok? beszélgettél vele róla?
2010. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!