Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok? (Magyarázat lent)

Gyanakodnátok? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Röviden. Van egy vőlegényem. Több mint hat éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt, mert egymás családjához nem megyünk, én akartam albérletbe (kisváros, itt az nem drága) de szerinte pénzkidobás. Most elköltözik otthonról, oda, ahol dolgozik, azt mondta, hogy a munka miatt. De egy jó hete nagyon furcsán viselkedik velem, szinte nem is ér hozzám, meg durva velem, még az anyja is megjegyezte, hogy furcsa, meg becsomagolta az összes bulizós ruháját is, holott, állítólag csak azért megy oda, hogy ne kelljen bejárni kocsival azt a 10kilométert.
2010. aug. 12. 00:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egész ott romlik el, hogy a párodnak "pénzkidobás" veled együttélni.
2010. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
10 km-t nem akar bejárni kocsival??Na az nevetséges.
2010. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy gyanakszol-e. Az elmúlt 6 év különélését úgy hogy közben jártok, sőt el vagytok jegyezve nem úgy említetted, mint aki lelkesedik ezért az állapotért. Lehet, hogy így van, de nem ez jött át.

Most valami bekattanhatott neki, ami lehet egy csaj a képben, lehet valami általános kitörési vágy a kötöttségből, de szimpla hülyeség is lehet vagy bármi egyéb. Ebből kigyógyulhat, egy 6 éves kapcsolatba belefér egy ilyen hullámzás. Inkább azt gondold meg, hogy te tényleg ilyen kapcsolatban szeretnél-e élni, mint az elmúlt 6 évben.

2010. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább azon gondolkozz, hogy jó-e a kapcsolatotok. Egy kapcsolat akkor működik, ha a felek meg tudják egymással beszélni a problémákat.

Ha ez nincs így, az baj. Talán hat év együttjárás alatt sok sérelem felhalmozódott, részben, mert nem élhettetek együtt (talán nem is akartátok?), és sok más miatt.


Próbáld megérteni öt, szeretettel fordulni felé. A szerelem erröl szól. Próbáld megérteni, de ne hagyd, hogy hülyét csináljon belöle. Kérdezd meg egyszerűen, hogy szeretne-e veled együttélni. Nem kérdörevonóan, vagy ilyesmi, csak kérdezd meg.


Ha vonakodik, vagy nemet mond, gond van. Minden mást pedig meg leht oldani.

2010. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
nem Nagy Attilanak hivjak veletlenul a volegenyedet ???
2010. aug. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Morcika83 ***** válasza:
100%

Ugyn már pénzkidobás együtt élni ez nagyon, de nagyon gyatra és undorító szöveg, kérdem én, ki az aki így áll ahhoz az emberhez akit komolyan szeret? Én mihez mérten pénzkidobás? Az esküvőre is ezt mondja majd? Meg a gyerekekre? Kislány ébred fel, ez már eleve nem stimmel!!

Ébresztő!!!!

2010. aug. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Morcika83 ***** válasza:
68%
Ötlet: Mond meg neki hogy szerinted a fogamzásgátló is pénzkidobás(ha szedsz) Vagy a gumi is így nincs sex. Megnézném az arcát.
2010. aug. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak,én el se tudnám képzelni hogy ne éljek együtt a párommal.

Én 25 éves nő vagyok előző házasságomnak vége lett,lett egy kisfiam.Sokáig egyedül voltam a kicsivel,aztán megtalált a szerelem szinte az elejétől együtt élünk,most vettünk közösen egy házat.Igaz hitelre de megvan...

Nem tudom miért ilyen a párod,de nekem is gyanús lenne.Ha van valami fejlemény kérlek írj,szorítok

2010. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le és kérdezd meg konkrétan, hogy miért költözik és te miért nem mehetsz?

A 10 km távolság nevetséges. Városon belül is simán el lehet ennyit kocsikázni. Elég kamu szaga van ennek a pénzes kifogásnak.

2010. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
este fogd a barinődet és lesd meg mit csinál...telozz rá,h helo édes,mit csinálsz??? aztán nézzétek meg ha azt mondja h otthon van tényleg otthon van-e és egyedül...egyszerúen becsengetsz hozzá,és megleped,de ezt e közöld vele telon...barinődnek arra volt dolga és gondoltad megleped szöveggel
2010. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!