Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok? (Magyarázat lent)

Gyanakodnátok? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Röviden. Van egy vőlegényem. Több mint hat éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt, mert egymás családjához nem megyünk, én akartam albérletbe (kisváros, itt az nem drága) de szerinte pénzkidobás. Most elköltözik otthonról, oda, ahol dolgozik, azt mondta, hogy a munka miatt. De egy jó hete nagyon furcsán viselkedik velem, szinte nem is ér hozzám, meg durva velem, még az anyja is megjegyezte, hogy furcsa, meg becsomagolta az összes bulizós ruháját is, holott, állítólag csak azért megy oda, hogy ne kelljen bejárni kocsival azt a 10kilométert.
2010. aug. 12. 00:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta, hogy menjek én is, ha már ő költözik és legyünk együtt.
2010. aug. 12. 00:00
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg h oda szeretnél költözni, ha nem engedi akkor egyértelmű!
2010. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
6eve csak a volegenyed?Es amit leirtal az alapjan, lehet, h nem veled tervezi a jovot.En a helyedben valaszut ele allitanam.
2010. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat éve külön együtt járás, ez elhal előbb-utóbb...
2010. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg, amíg ott van.
2010. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mond hogy te is mész, ha viszakozik akkor minden világos lesz!
2010. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy meg kellene kérdeznem? És ha nem csak megtiltja, hanem valami "ésszerű" kifogást talál? Nagyon spórolós, el tudom képzelni, hogy megmondja, akkor meg nekem kell bejárni és nem tudunk lakásra spórolni és még én leszek a hülye. Így is szokta mondani, hogy csak azt nézem mire lehet pénzt költeni.
2010. aug. 12. 00:11
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami jó kifogást talál,akkor lemész egy barátnőddel,és csendben megnézed,hogy mit csinál.Vagy pedig hívod egyszer késő este telefonon,hogy mi van vele..stb.Nem is gyanakvó hangon,hanem csak úgy.Ha nem veszi fel,vagy kinyomja,esetleg ki van kapcsolva a telója,akkor tudod,hogy mi van.

Választanod kell:

egy olyan férjhez mész hozzá,aki vagy belement valami írtó nagy baromságba(tehát illegális dologba),vagy pedig megcsal,és te tudomást se szerzel róla,és ráhagysz mindent...

vagy pedig mást keresel!


Ismered,hisz jársz vele hat éve.Dee..miért nem kér meg,hogy menj le vele?Nekem is gyanús.

2010. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Figyu hatévig nem volt más lehetősége veled maradt megszokás ból ha ló nincs a szamár is jó alapéon,valósznű jött egy jobb,és már kellesz neki,nem ér hozzád durva veled,örülj amig nem mondja neked a másik nő nevét "véletlenül",mert velem egyszer megtörtént sajnos.
2010. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mit választassz:a bizonytalanságot vagy a boldogságot?
2010. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!