Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ilyen anyuka?...

Milyen az ilyen anyuka? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ma egész nap dolgoztam vele,és 8-kor értem haza.akkor szépen megkérdeztem tőle hogy anyu ma felmehetek a városba az xy-al?

mondta hogy majd megbeszéljük,aztán egy óra mulva megint megkérdeztem akkor meg elkezdett kiabálni hogy mit akarok már ilyenkor kimenni,de ugye megvolt beszélve a barátommal hogy találkozunk ő meg várt rám..aztán anyám elkezdett orditani velem..és hát nem engedett ki még egy 10 perce-re sem..felhivtam a barátomat mondtam neki hogy nem tudok kimeni majd csak holnap öö elkezdett höbölögni..és mondta hogy én meg nem érek rá holnap..és kinyomta meg haragudot..

most mit csináljak?teljesen kiborultam...


2010. aug. 11. 22:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
61%
Az én lányom is olyan barátot szedett össze, aki mindig este 10 után akar találkozni, mert akkor ér rá. Nem értem, a mai fiatalok miért nem tudnak aludni sötétedés után és nappal randizni. Nekem ez felfoghatatlan. Nappal meg alszanak. Szerintem nem helyes ez.
2010. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igazad van Anyuka..,a mai fiatalok őrültek sztem!!Tisztelet a kivételnek!
2010. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!