Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ilyen anyuka?...

Milyen az ilyen anyuka? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ma egész nap dolgoztam vele,és 8-kor értem haza.akkor szépen megkérdeztem tőle hogy anyu ma felmehetek a városba az xy-al?

mondta hogy majd megbeszéljük,aztán egy óra mulva megint megkérdeztem akkor meg elkezdett kiabálni hogy mit akarok már ilyenkor kimenni,de ugye megvolt beszélve a barátommal hogy találkozunk ő meg várt rám..aztán anyám elkezdett orditani velem..és hát nem engedett ki még egy 10 perce-re sem..felhivtam a barátomat mondtam neki hogy nem tudok kimeni majd csak holnap öö elkezdett höbölögni..és mondta hogy én meg nem érek rá holnap..és kinyomta meg haragudot..

most mit csináljak?teljesen kiborultam...


2010. aug. 11. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi idős vagy? Ha fiatal vagy akkor érthető, mondjuk nekem sose voltak ilyenek, 16 vagyok és már nem is szólok, van hogy 6kor esek haza vagy nem is alszom otthon, 14 éves koromig éjfél volt a határ, ha nem ismindig teljesen jozanl, de kb időben hazaértem, rendes vagyokotthon, áltakában megcsinálom amit kérnek,szóval megbíznak bennem. Mondjuk a lányomat én is nagyon félteném, akármennyi vagy megértem hogy kicsit angodnak.

16/F

2010. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Én 15 évesen legfeljebb táborba mehettem el...
2010. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%

Kis csitri..,és az ilyenek höbörögnek mindig!Tipikus...

Örülj,hogy Anyukádat még érdekli,hogy hova mész és kivel találkozol!Ha nem érdekelné,az azt jelentené,hogy már tojik rád,nem szeret...

2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
15 évesen mit keresnél te kint 8 után a városban, most komolyan...
2010. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egy kicsit igazságtalan,megtudlak érteni.De hidd el,amint idősebb leszel(16-17) éves,megváltozik a helyzet.Sokaknál ez van,nálam is,de már azért engedett anyum.Amikor ő is feszült,akkor egyszerűen nem enged,amikor jó kedvében van,akkor általában többet enged.De mindig mondja,hogy hány órára érjek haza,és hazaérek addigra.Nem piázok,nem cigizek,nem drogozok(még jó,hogy),ritkán vagy egyáltalán nem pasizok,és persze barátnőkkel szoktam menni,akik hasonlóak hozzám(semmi káros szenvedélyük nincs).

****

És most figyelj..lehet,hogy érzed,hogy az a fiú szeret,de hidd el,jobban megakar d*gni,mint ahogy szeret.Engem azért csalt meg a volt barátom,mert nem engedtem magam..és szakítottunk.Mára már utálom.

2010. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Ne höbörögj itt és ne várd,hogy leoltsuk jól az Anyukádat...,örülj,hogy mindennap kapsz kaját és fedél van a fejed felett!
2010. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Normális, mert nem engedett ki. Én a 15 éves lányomat már 9-re itthonra várom. Persze ha úgy nevelem fel, hogy tudja hogy mit szabad és mit nem, akkor miért ne engedném?
2010. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akármilyen sz*r napja van egy embernek, nem verheti le büntetlenül a gyerekén! Az más hogy nem engedte el... De hát a szülőknek mindent szabad..
2010. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Off,bocs:igen,a felnőtteknek mindent szabad és biztos,hogy mindent jobban tudnak,és erre a válaszomra most sokan fogják azt írni,hogy:

"Micsoda kis éretlen csitri!Én,amikor ennyi idős voltam,még 8 órára otthon kellett lennem.Pasizni?Eszembe sem jutott volna!Mégis hoghy merészeled??Te jó úristen!És tanulsz te egyáltalán majd szeptembertől?Vagy az iskola mellé jársz?"


TUTI,HOGY EZT FOGJÁK MAJD ÍRNI,VAGY LEGSZÍVESEBBEN EHHEZ HASONLÓKAT ÍRNÁNAK.

Mert ilyenek ők.

Hülyének néznek bennünket.De csak a korunk és a "tapasztalatlanságunk" miatt.

De néha ők is tudnak hülyén viselkedni..xD

írjak példát?:D van bőven.


LÉCCI MODIK,NE TÖRÖLJETEK!!!:D igazam van.Most az egyszer,irja azt valaki..xD

2010. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23:38 - Én is sokat bosszankodtam anno, bár én durvább dolgokat kaptam, csak az a helyzet (10 évvel vagyok csak idősebb a kérdezőnél), hogy sokszor én se érzem magam biztonságban manapság, ha késő este kell valamiért végigmennem az utcán, én az elmúlt 10 évben énekeltem, sok fellépéssel, később is értem haza sokszor, mint manapság, mégis jobban biztonságban éreztem magam, mint pár éve.
2010. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!