Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha azt hazudom, hogy...

Gáz, ha azt hazudom, hogy covidos vagyok, hogy itthon maradhassak?

Figyelt kérdés

Elég nehéz a családi helyzetem... Elvált szülők, mozaik család, apám részéről el nem fogadó feleség, aki folyamatosan hergeli ellenem apámat, konkrétan eltiltotta tőlem még 12 éve és azóta szigorúan karácsonykor és a nagyszüleim születésnapján találkozunk. Anyám részéről pedig egy ideggyenge, azonnal a plafonon lévő és magas C-n ordítozó férj, aki ha otthon van, az élő fába is beleköt. Idén úgy beszéltük, hogy nem lesz karácsonyozás anyukámék részén, hanem mindenki küld mindenkinek ételt, sütiket. Az apai részen lenne. Nálunk otthon anyával és a férjével annyi a Szenteste, hogy 20 perc alatt befalunk mindent, az anyám férje tesz pár megjegyzést, hogy melyik fogással éppen mi volt a baja, ajándékozunk, utána mindenki visszavonul a saját szobájába.

Én emiatt nem szeretnék hazamenni... 18 évesen elköltöztem Budapestre az egyetem miatt, az elején még 2 hetente jártam haza, de az anyám férje olyan elviselhetetlen volt velem, hogy most általában 6-8 hetente szoktam menni, 2 napra.

Anyukámat nem akarom megbántani, meg ő azt mondaná, hogy ne hisztizzek, bírjam ki, meg hogy "nem lesz olyan rossz". A nagyszüleimet ismerem, ha megmondanám nekik, hogy miért nem akarok hazamenni, felajánlanák, hogy aludjak náluk, amíg ott vagyok. Ezt sem szeretném, mert teljesen eltérő a napirendünk, ők korán fekszenek, én hajnalig tanulok stb.

Szeretnék a lakásomban maradni, nem zavarna, hogy egyedül vagyok.


Szerintetek ciki, ha azt füllentem, hogy covidos vagyok? Vagy nem feltétlen az, csak hogy lázas lettem és fáj a fejem.


2020. dec. 6. 12:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%
10: mi az, hogy hazavisz...??? NAgykorú vagy, nem vihet haza akaratod ellenére. Bezárod az ajtót és coki.
2020. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az miert nrm jo kifogas, hogy nagyon sokat kell tanulnod es 2 naora se tudsz hazamenni? Mondhatod nehezebb igy tanulni, hogy sok az online ora,hogy nagyin felsz a vizsgatol, mert ha egyen elbuksz minden csuszik es lehet ugrii a feleved, meg hogy felsz hazaviszed virust, mert rengetegen lesznek...
2020. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Menj vissza Pestre, mondd meg, hogy januárban rengeteg vizsgád lesz és ilyenkor nyugalomra van szükséged. De nyugodtan mondhatod, hogy a járvány miatt ott elszigeteled magadat. Én is az utóbbit tervezem amúgy, úgyhogy pacsi.
2020. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!