Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha azt hazudom, hogy...

Gáz, ha azt hazudom, hogy covidos vagyok, hogy itthon maradhassak?

Figyelt kérdés

Elég nehéz a családi helyzetem... Elvált szülők, mozaik család, apám részéről el nem fogadó feleség, aki folyamatosan hergeli ellenem apámat, konkrétan eltiltotta tőlem még 12 éve és azóta szigorúan karácsonykor és a nagyszüleim születésnapján találkozunk. Anyám részéről pedig egy ideggyenge, azonnal a plafonon lévő és magas C-n ordítozó férj, aki ha otthon van, az élő fába is beleköt. Idén úgy beszéltük, hogy nem lesz karácsonyozás anyukámék részén, hanem mindenki küld mindenkinek ételt, sütiket. Az apai részen lenne. Nálunk otthon anyával és a férjével annyi a Szenteste, hogy 20 perc alatt befalunk mindent, az anyám férje tesz pár megjegyzést, hogy melyik fogással éppen mi volt a baja, ajándékozunk, utána mindenki visszavonul a saját szobájába.

Én emiatt nem szeretnék hazamenni... 18 évesen elköltöztem Budapestre az egyetem miatt, az elején még 2 hetente jártam haza, de az anyám férje olyan elviselhetetlen volt velem, hogy most általában 6-8 hetente szoktam menni, 2 napra.

Anyukámat nem akarom megbántani, meg ő azt mondaná, hogy ne hisztizzek, bírjam ki, meg hogy "nem lesz olyan rossz". A nagyszüleimet ismerem, ha megmondanám nekik, hogy miért nem akarok hazamenni, felajánlanák, hogy aludjak náluk, amíg ott vagyok. Ezt sem szeretném, mert teljesen eltérő a napirendünk, ők korán fekszenek, én hajnalig tanulok stb.

Szeretnék a lakásomban maradni, nem zavarna, hogy egyedül vagyok.


Szerintetek ciki, ha azt füllentem, hogy covidos vagyok? Vagy nem feltétlen az, csak hogy lázas lettem és fáj a fejem.


2020. dec. 6. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha téged nem zavar, hogy anyukádat, nagyszüleidet se látod, akkor nem ciki. talán ne covidolj, ki tudja, mi lesz belőle :) rád hívják a mentőket. Elég a láz, stb.
2020. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ciki. Szerintem minden hazugság az.
2020. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Ezt magaddal kell megbeszélni....

Ha neked lelkiismeretileg nem gond a hazudozás, hát akkor tedd!

2020. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Gondolj azért bele, hátha jövőre már nem lesz ilyen gondod (nagyiék)...
2020. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki. És bár nem kérdezted, de nem teszel magadnak jót azzal hogy ilyen emberekkel mérgezed az életed. Én tuti nem mennék legalábbis, nem hogy 6-8 hetente. De te tudod!
2020. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Ne fesd az ördögöt a falra, mert igy aggódnának érted.Mondd azt,hogy most készülsz a vizsgákra és nincs idõd utazni.Minek mondaná ilyen dolgokat,ami még meg is történhet.
2020. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
99%
"rosszul érzem magam, nem tudom mi bujkál bennem, inkább nem mennék" - lehet ezt érdemesebb mondani.
2020. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Minden agyhalottak vannak itt? Nem kell hazugságra biztatni.

Bocs, idén karácsonykor nem megyek haza. Pont. Gyűlölöm a hazug embereket.

2020. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
És miért nem lehet megmondani az igazságot???: anya, nincs jó kedvem, szeretnék inkább magamban karácsonyozni.
2020. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mert akkor nem fog békén hagyni, ide fog jönni és haza fog vinni.
2020. dec. 6. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!