Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jut eszetekbe...

Milyen gyakran jut eszetekbe egy szerettetek halala?

Figyelt kérdés

szeptember vegen halt meg nagyapam, akkor iszonyat szornyen erintett, folyton az volt a fejemben ahogy keserves hanggal egy rokonom mondta a telefonban, hogy “meghalt”, de 1-2 hetre ra jobban lettem. volt, hogy nem is jutott eszembe egy nap folyaman.

az utóbbi egy hetben most pedig tobbszor is eszembe jut es nagyon rosszul erzem magam, foleg elalvas elott jut eszembe.



2020. nov. 27. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mamám minden nap eszembe jut, pedig 20 éve halt meg. És még mindig fáj
2020. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
10-20 éve meghalt családtagok is eszembe jutnak rendszeresen. És beszélgetünk is róluk időnként. Sose múlik el a szeretet. Csak már nem fáj úgy a hiányuk.
2020. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyapám hunyt el 2 és fél éve, 66 évesen. Azóta van, hogy naponta is eszembe jut, legtöbbször nekem is elalváskor, sőt nagyon sokszor álmodom is vele. Most még nehezebb, mert várandós vagyok, papi pedig nagyon szeretett volna egy dédunokát. Néha meg is könnyezem, mikor rágondolok.


Kérdező, részvétem! Sajnos nem tudom azt mondani, hogy idővel könnyebb lesz, vagy hogy nem fog annyira fájni. Csak elfogadni tudod, mást nem tehetsz.

2020. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
koszonom nektek:))
2020. nov. 27. 17:10
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 2.éve halt meg, minden nap eszembe jut. Nem volt már fiatal 84.éves volt. Apukám még él, 90.éves, de annyira szeretik a fiaim, és persze apukám is imádja a két unokáját, hogy félek, komoly törés lesz az életükben apukám halála. Ők is úgy vannak mint a kérdező. Az apjuk nem törődött velük, a papától kaptak apai szeretetet és apai törődést, mintát.
2020. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Három éve ment el anya, minden nap eszemben van. 68 éves volt, bőven élhetett volna. Nagyon hiányzik.

Szerintem míg élek, mindig fogok rá gondolni.

2020. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ...Laci válasza:

Édesapám 1 hónapja ment el, hirtelen, 74 évesen a kórházban. Utolsó napjaiban nem is láthattam őt.


Minden nap gondolok rá. Mivel hívő vagyok naponta imádkozom is érte. Rájöttem, hogy ezzel nemcsak neki segíthetek odaát, hanem nekem is könnyebben sikerül elengednem őt. Mindkettőnknek előre kell tekintenünk.


Igyekszem hálával gondolni arra, ahogyan gondoskodott rólunk. A hibáit pedig úgy fogom fel, hogy azok a jó szándékából fakadtak. Szeretetből hibázni nem bűn. A saját gyermekeinktől sem várok többet, ha egyszer én is elmegyek.


Őszinte részvétem mindenkinek! Köszönöm, hogy írhattam.

2020. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
3 éve júliusban halt meg a bátyám. Öngyilkos lett, nem egészen 39 évesen. Nem mondom, hogy túl vagyok rajta, mert teljesen sosem leszek... de továbbléptem, mert muszáj, egyszerűen nincs más választásom. De nincs még mindig olyan nap, hogy ne gondolnék rá, és sokszor álmodom is vele a mai napig. És a haragom sem múlt el felé, amiért ezt tette.
2020. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!