Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni azokat az...

Miért kell lenézni azokat az embereket akiknek nincs diplomájuk?

Figyelt kérdés
Csak a mai napon két olyan kérdést olvastam,amiben szerepelt a felsorolt problémák között,hogy az illetőnek nincs diplomája.De most komolyan tényleg ez számít?Tudom,hogy munkahely szempontjából igenis számít a diploma,de az hogy egy embert e szerint itéljek meg,azért az már durva.EGY NEM DIPLOMÁS.
2010. aug. 10. 22:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék diplomát de nincs rá pénzem.Hallottátok mennyibe kerülnek a félévek??Hogy lehet csinálni hogy közben dolgozz és családod is legyen és tanulj.Nekem nem megy minden együtt és a családot választottam.Majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek akkor megint megpróbálom.H ugye elöb lett volna a diploma akkor lemaradok a fiatal szülésről.Valamint én az eüben dolgozom és a diplomás kolleganő annyit kap mint én akinek cak okj van mert nem tudják megfizetni vagy ez vagy felmond szóval nem aggódok és nem gondoltam hogy bárki is lenézne.Aki diplomás lesz vagy lett az én környezetemben az még fiatal és nincs családja vagy olyan aki már idősebb és most tudja megszerezni.
2010. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fordítva látom, éppenséggel volt, hogy napokig azt dörgölték ezen az oldalon az orrom alá, hogy mit képzelek, hogy diplomám lesz, semmire sem megyek, sokkal többre mennék, ha szakmunkás lennék és majd ők röhögnek, hogy többet fognak keresni. Vegyszerekről tanulok illetve szülésznőnek. Nem hinném, hogy valaha is fellengzősen beszéltem, vagy lenéztem bárkit, nekem nem szokásom, viszont a másik oldalról pedig pont hogy ezt tapasztalom.
2010. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
79%
21.11 nem csak költségtérítéses szakok vannak.
2010. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Az államira nem kell semmit fizetni???Könyvek,jegyzetek,utazás stb.Szerintem ez is komoly költségekkel jár.
2010. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért kell egymást lenézni. Nem egyformák vagyunk?

Ha nincs a mezőgazdasági, akár sokszor képzetlen ember, nem veszel krumplit, hagymát, stb. , ha nincs szakmunkás, akkor nincs kenyér az asztalon, vagy esetleg cipő a lábadon, ha nincs az érettségizett titkárnő, aki a hivalaos ügyeket intézi a hivatalokban, akkor nincs mondjuk átutalásod, ha nincs diplomás ember, akkor nincs tanár, orvos, stb. Szóval egyik ember sincs a másik nélkül. Ez majdnem olyan, mint a táplálék lánc.

2010. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!