Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni azokat az...

Miért kell lenézni azokat az embereket akiknek nincs diplomájuk?

Figyelt kérdés
Csak a mai napon két olyan kérdést olvastam,amiben szerepelt a felsorolt problémák között,hogy az illetőnek nincs diplomája.De most komolyan tényleg ez számít?Tudom,hogy munkahely szempontjából igenis számít a diploma,de az hogy egy embert e szerint itéljek meg,azért az már durva.EGY NEM DIPLOMÁS.
2010. aug. 10. 22:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
akkor én szánalomhalmaz vagyok a szakmunkásommal
2010. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
59%
Hol olvastad ezt?
2010. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem számit a diploma a munkahelynél,nagyon sok ismerősöm van aki szakmunkással 2x annyit keres mint egy diplomás,akik közül sokan meg munkanélküliek.Én sem értem miért kell lenézni valakit ha nem ment egyetemre,fősulira,attól még lehet jobb ember.
2010. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
67%

Mert a diploma még mindig a tudás képzetével párosul, ebből az elméletből kiindulva akinek nincs az buta :-P

Én nem értek ezzel egyet, sőt egyre kevésbé.

Engem a PhD-s szüleim belehajszoltak egy tanulási kényszerbe, már a 3. diplomámom vagyok túl, mégis azt gondolom, boldogabb lettem volna egy szakmával.

2010. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
83%
Manapság egy diploma nem ér semmit. Attól hogy van diplomád nem lesz menő munkád manapság minden balfa'z aki nem elég tök's a munkához egyetemre megy mert ott 4-6 évet lazsálhatnak és a végére semmilyen használható végzetségük nincs.
2010. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
87%
Azért ugye felfogtátok, hogy az a lány azért vélekedik így, mert az apja lusta volt befejezni és vagy 5-ször elkezdte? Nem kell kiforgatni egymás szavait.
2010. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Harrr ***** válasza:
72%

Ha ezt a kérdést elolvastad, és felfogtad, nem az a baj hogy nem diplomás, hanem hogy belekezdett, és mindig feladta az apa, stb... Had ne írjam le újra ami ott van.


Szövegértés, és még diploma sem kell hozzá. Vagy mégis?...


Egy nem diplomás (aki tud olvasni)

2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Igen ez az egyik.

A másikat elnéztem bocsi,az érettségi volt és hogy a fiu megbukott meg estin teszi le,valami ilyesmi volt.

Meg már régebben is olvastam hasonlókat és mindig szemet szúrt,de most már nem bírtam magamba tartani azért kérdeztem a ti véleményeteket.Köszönöm a válaszaitokat.

2010. aug. 10. 23:00
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek, de látod, itt úgy látszik, még értelmezni sem tudnak. Egyeseknek nem hogy az egyetem nem menne, de inkább vissza kéne ülni általánosba, hogy meglegyen az alapműveltségük.
2010. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!