Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért alázkodtok meg...

Lányok miért alázkodtok meg és könyörögtök egy pasinak ha nem kelletek?

Figyelt kérdés
Férjemmel egy cukrászdában ültünk minap a kisbabánkkal. A szomszéd asztalon kívül nem ült senki. Egy fiatal lány rimánkodott, kb 20 éves, a pasijának hogy maradjon vele, bármit megtesz neki. A fiú elmondta hogy nem kell neki, sőt máshoz jár el mellette, úgyis megcsallak hát nem érted? nem kellesz fogsz már fel stílusban. A lány csak egy délután kért hogy bizonyíthasson (persze az ágyban). Azt hittem én képelem fel. Olyan szinten megalázkodott, hogy a női társaim nevében majdnem elsüllyedtem. Szó szerint gusztustalan volt, a férjem is tekerte a fejét.. Hova süllyednek a mai tizenévesek?
2010. aug. 9. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pár évvel ezelőtt én is pont így viselkedtem az akkori barátommal. Megalázott, megcsalt, a szemembe röhögött, de én annyira szerettem, annyira együtt akartam magradni vele, hogy teljesen megalázkodtam neki. Nem tudom, hogy mi történt, de az volt a rögeszmém, hogy a másik csaj csak meghülyítette, és ő valójában még mindig engem szeret... Nem voltam képes elfogadni azt, hogy valaki, akit szeretek, ne szeressen viszont. Pláne azok után, hogy alig pár hónappal azelőtt égre-földre esküdözött, hogy soha senkit nem szeretett úgy, mint engem...

Egyszerűen nem voltam képes felfogni, hogyan lehet kiábrándulni valakiből egyik napról a másikra.

Naiv voltam, gyerekesen gondolkodtam, beismerem. Az életemnél is jobban szerettem őt, és azt akartam, hogy bármi áron, de ő is szeressen, vagy legalábbis tegyen úgy, mintha szeretne. Hatalmas butaság volt tőlem, de végül csak túlestem rajta. Ehhez viszont az kellett, hogy az illető pasi félholtra verjen... Akkor észhez térem egycsapásra. De nem jelentettem fel, mert ugye szerettem... Mai fejjel már börtönben ülne.

Egyszóval megértem a lányt. Majd felnő ő is, rájön, mekkora hülyeséget csinált. Egyetlen férfi sem ér annyit, hogy az ember megalázkodjon előtte, mégis nagyon sokan elkövetik ezt a hibát. Ilyen a szerelem: elvakít, öl, butít és nyomorba dönt.

2010. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát én tuti nem könyörögnék egy ilyen féregnek...inkább rúgnám tökön ha megcsalt...
2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon rendes barátom(23/F) aki nagyon jó fej,rendes,és soha nem bántan egy nőt sem..Persze jóképű és ő is keresi a nagy Ő-t..Ha udvarol egy lánynak mindig illedelmes,és kulturáltan viselkedik.HA egy idő után úgy érzi, hogy nem működik a kapcsolat akkor szépen elbeszélget a lánnyal,és őszintén elmondja miért nem érdemes folytatni..Ilyenkor a lányok teljesen megértik,hiszen nem úgy érzik magukat,hogy "dobták mint egy rongyot" hanem,hogy ők tényleg szépek,jók,csak a barátomnak vannak igényei..Nemrég összejött egy lánnyal.

4 hónap után úgy érezte,hogy "túl sok "a lány neki,és alig kap tőle levegőt..Ezért jött a szokásos beszélgetés..

Neki is elmondta,hogy miért kéne abba hagyniuk az egészet,mert ha együtt maradnak,csak rosszabb lesz..De a lány nem értett a szóból.Majd a párom és az én tanácsomra jött a következő..

-nem veszi fel a telefont..

- nem reagál a lányra semmiképp.

-írjon neki egy levelet,és magyarázza el,hogy miért nem lehetnek együtt.

De a lány mint a pióca..Volt,hogy hozzánk is becsengetett éjfélkor,hogy nincs-e nálunk mert ő beszélni akar vele..A barátunk már nagyon el volt keseredve,és nem értette miért nem száll le róla..A lány fenyegetőzött öngyilkosságtól kezdve a gyilkosságig..(szerencsére semmit nem csinált)

A balhé egy esti grill party-n jött..Egy közös havernál "buliztunk" amikor megjelent,és mindenki előtt könyörgött sírva,hogy szeresse tovább..Szegény barátunk ott égett mindenki előtt,és azt se tudta mit tegyen..

Akkor is finom mondta,hogy elég,vége,menjen haza..De nem..Ott hisztizett,és ő is "utolsó éjszakát kért" A végén az egyik lány a társaságból odament a lányhoz,hogy "elvigye" finoman,és kérte,hogy ne alázkodjon meg..egyik férfi sem érdemli ezt meg..Tudod mi történt?? Neki ugrott a lánynak (akinek férje van,és csak közös barát)hogy biztos te vagy a qrvája,és miattad ment tönkre..Rendőrt kellett hívni,mert nem volt hajlandó elmenni...

Sokáig azt hittük ennyi volt,mert több mint 1 évig nem is hallottunk róla..A barátom időközben megtalálta a nagy Ő-t,mert fél év együtt járás után úgy döntöttek,hogy összeházasodnak..Jövő nyáron lesz a lagzi..De mi történt??

Júniusban megjelent a lány egy pici babával,hogy a barátom az apja..Ez nem igaz,mert a rendőri eset óta nem is látták egymást.de ragaszkodik ahhoz,hogy ú az apa,és kötelessége őt elvenni feleségül..Persze rohanás az ügyvédhez..A barátom mondta,hogy kifizeti az apasági vizsgálatot ami igazolja az ártatlanságát,így nem kell bírósághoz rohangálniuk,de nem egyezik bele a lány..

2 hét múlva mennek a bíró elé..

A röhej az,hogy képben van egy kicsit "idétlen " srác aki meg a lány után koslat,és biztos benne,hogy ő a gyerek apja..amit a lány tagad..

Szóval vannak ilyen lányok is...nem minden esetben a férfiak a szemetek..Sőt a barátunk is mondott ilyen szövegeket már neki,hogy más nővel volt,hogy soha nem szerette stb..hátha ez segít de nem..

Szerintem az ilyen emberek betegek...Hiába vagy rendes vagy kulturált azt sem értik meg..

2010. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezek betegek sajnos,óvakodni kell tőlük,engem is zsaroltak már öngyilkosságal,de közöltem h hajráá segitek is na akkor egyből visszakozott.Am ha nem akarja az apasági vizsgálatot akkor hazudik.
2010. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg ott és akkor a lánytól? Elég ocsmány dolog hallgatózni és figyelni másokat, arra hivatkozva,hogy a szomszéd asztalnál ültek..

Ahhoz meg semmi közöd, hogy ki, hogy éli az életét, nem kell megváltót játszani,hogy te majdnem felképelted. Törődj a magad életével, máséhoz nincs közöd. És még túl is dramatizálod, hogxy majdnem elsüllyedtél. Mindneki követhet el hibákat, de meg kéne tanulni csak a saját házad táján söprögetni!

2010. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Cseppet sem hallgatóztam. Már én éreztem kellemetlenül magam amiért a jelenetnek tanúja voltam. Annyira hangosan és másik figyelmembe vétele nélkül folytatták a diskurzust. Ez nem mások elé való téma kulturált emberek között.
2010. aug. 9. 13:58
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
Én soha nem alázkodnék meg egy férfi előtt bármennyire is szeretném. Egy nőben legyen annyi tartás és büszkeség hogy ilyet ne csináljon.
2010. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!