Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért alázkodtok meg...

Lányok miért alázkodtok meg és könyörögtök egy pasinak ha nem kelletek?

Figyelt kérdés
Férjemmel egy cukrászdában ültünk minap a kisbabánkkal. A szomszéd asztalon kívül nem ült senki. Egy fiatal lány rimánkodott, kb 20 éves, a pasijának hogy maradjon vele, bármit megtesz neki. A fiú elmondta hogy nem kell neki, sőt máshoz jár el mellette, úgyis megcsallak hát nem érted? nem kellesz fogsz már fel stílusban. A lány csak egy délután kért hogy bizonyíthasson (persze az ágyban). Azt hittem én képelem fel. Olyan szinten megalázkodott, hogy a női társaim nevében majdnem elsüllyedtem. Szó szerint gusztustalan volt, a férjem is tekerte a fejét.. Hova süllyednek a mai tizenévesek?
2010. aug. 9. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak engem szerettek volna annyira, hogy akár megalázkodni is képesek lennének (persze nem szeretném), de ha vígasztal az én exem pont az ellenkezője az általad látott "lánynak"! 21/F
2010. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sajnálatra méltó a lány. Biztos nulla lehet az önbecsülése. :( Remélem, előbb-utóbb magára talál majd, és nem csinál ilyet soha többé.
2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazért, amiért sok pasi könyörög...ennyi
2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem kapnak otthon szzeretet sajnos bnőm is ilyen a pasijának könyörög szexért hogy egy kis boldogságot érezzen mert azt hiszi az a szeretet mert nem tudja mi a szeretet valójában mert otthon nincs szeretet csak eltűrik mert elvetetni nem engedték a nagyszülők.
2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
talan azert mert a szerelm vakit es suketit es olyan kor nem konnyu felfogni egyes dolgokat..
2010. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mert halványlila gőzük nincs arról, mi a szeretet
2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is voltam szerelmes. De ha a képembe mondaná valaki hogy tegnap este is mással voltam, hagyjál már, nem kellesz, még bottal se akarlak megpiszkálni..Undorító milyen nők vannak. A férfiak ezért hiszik hogy mindenkivel mindent lehet.
2010. aug. 9. 12:24
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látszik van valami abban, hogy egyes Nők élvezik h amegalázzák őket.
2010. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért mert természetesnek érzik az alázázt mert otthon is alázzák őket.
2010. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell ezt megvetni. én nem csinálnék ilyet, mégha szerelmes vagyok sem, de nemhiszm hogy sok nő csinálja ezt .. és egyébként ott van a válasz a kérdésedben.TIZENÉVES, nem fog ilyen maradni..
2010. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!