Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutatnátok be a párotokat...

Hogy mutatnátok be a párotokat otthon, ha c.gány és idősebb is?

Figyelt kérdés

A nővérem nevében írom a kérdést, aki tőlem kért tanácsot. Én jobb híján annyit tudtam tanácsolni, hogy kezdjen beszélni róla itthon, hogy megismerkedett valakivel, de ő kicsit idősebb. Azt, hogy c., szerintem még hanyagoljuk...


Kérdeztem róla, mondta, hogy egy buliban ismerkedtek meg még a nyáron a Balatonnál és hogy már szinte nála is lakik. Megnéztem a Facebookon is, sajnos nem az értelmesebb fajtából való. Pl. Iskolák: "az élet iskolája", lefotózva a garázsban a 4 magánrendszámos kocsi, stb. Slusszpoén, hogy 3 gyereke van, 3 különböző nőtől.

Kérdeztem a tesómtól, hogy mivel foglalkozik, vagy dolgozik, de kitérő választ adott, hogy vállalkozó, meg hogy nagyon sok dologgal foglalkozik egyszerre és hogy ő sem érti mindig.


Azt mondja, hogy nagyon szerelmes és nem akarja ezt már a szüleink előtt sem titokban tartani, konkrétan közös karácsonyozást tervez, meg hogy utazzunk majd együtt. Szerintem meg ez így is, úgy is katasztrofális lesz. Nem rasszisták a szüleink, értelmes, diplomás emberek. De mégis, szerintem egy szülő nem ilyen férfit képzel el a lánya mellé.


2020. okt. 19. 21:25
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
8%
Nem olvastam vissza a kommenteket, de rögtön megkérdem: kamukérdés??
2020. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
99%
41# ezt kb minden kérdéshez oda lehetne böffenteni, elég unalmas már. Annyira nem egyedi a történet elég sok ilyen birka van, en nem is tudom mi megy a fejükbe. Mit esznek egy ilyen trógeren. A fejukkel meg nem lehet beszelni mert felnott onallo nő( na ja) , meg mellesleg kan es csaladja megfenyegeti, meg zaklatja a családot. Tuti ez lesz.
2020. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy. Eleve nem is kezdenék ilyennel. Ha már semmiképpen sem jut emberi egyed, akkor inkább állnék össze egy kutyával vagy egy cuki báránnyal. Na de cigánnyal??? Amúgy ha megtenném, akkor haza se vihetném, mert be sem engednék az ajtón, engem pedig kitagadnának. És igazuk is lenne.
2020. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
34%
Állandóan a " Vén Cigány " nótát játszatnám otthon. Csak hozzászoknának.
2020. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
35%
Ha a nővérem fajtalankodna biztos hogy elmondanám, a kitagadás az a minimum lenne.
2020. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
67%

Sehogy!

Biztos, hogy nem engednék be a házba a szüleim.

/Az már mellékes, hogy én sem kezdenék egy ilyen egyeddel./


De ha már muszáj bemutatni, akkor elmondanám, hogy igaz, hogy még csak 14 éves vagyok, de ez a 40-es cigó az életem értelme.

Eddig még csak 12 évet ült börtönben, ebből is látszik, aránylag rendes ember.

Eddig még csak 1x vert meg, úgyhogy kifejezetten jó ember!

Ha ennyi dícséret után sem akarnak vele találkozni a szüleid, akkor bennük van hiba.

2020. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen emberrel össze sem jönnék... nem tudom elképzelni, hogy mutatnék be egy ilyen embert a szüleimnek. És nem a kora vagy a származása miatt, attól még lehet értelmes ember. De ez a rajoskodás, 3 nőtől 3 gyerek, prosztóság...
2020. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
91%
Le kellene ülnötök, először kettesben tesóddal, majd szülőkkel közösen. Borítsd a bilit, ha kell, de ezt meg kell akadályozni, nagyon rossz alaknak hangzik és a nővéred az életét tönkretennék, ha ezt a kapcsolatot folytatná vele.
2020. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
16%

Egy dologra senki nem gondolt. Bantjátok a kérdezőt, bántjatok a tesóját. Ám a nagy helyzet az, hogy a cigány alávágott rendesen a lánynak, és szerelembe esett. Nem mostanában fog magához térni. Ott cseszte el, hogy alapból leállt vele. Hiába, a cigányok zenélni, mulatni, és kurcsizni nagyon tudnak. Én magam is már ott tartok, hogy nem merem rendesen megkurcsizni a magyar lányokat, mert szerelembe esnek. Rendesen vissza kell fogjam magam. Ritmus és tempó-ritmus és tempó! Ez a lényeg gyerekek.

Kérdező! Azonnal szólj anyadnak,nem lesz egyszerű, de harcoljatok érte!

Amúgy mi a helyzet? Mesélj valamit, sokan írtak, sok ember kíváncsi mi van per pillanat.

2020. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
75%

"Én magam is már ott tartok, hogy nem merem rendesen megkurcsizni a magyar lányokat, mert szerelembe esnek."

Szekszhirdetés ez amúgy?

2020. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!